Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha élőben félénk vagyok és neten leszarnak a lányok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 19:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Az asztrál síkon. A temetőkben. Vagy meleg bárokban.
2022. szept. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Ezt amúgy honnan veszed hogy napi 50-en írnak a lányokra és ezek nagy részét el se olvassuk? Nem, egy év alatt nem ír nekünk 18 ezer pasi, és aki nem bunkó az elolvassa és legalább egyszer válaszol és kis ideig fent is marad a beszélgetésben. Csak hogy egy kis reális infót is láss: 19 éves lány vagyok, havonta (nem naponta, hanem kb 30 nap alatt!) 1, 2, max 3 fiú szokott írni nekem, baráti körömben nem különben, de van hogy egy-két hónapig senki, se nekem, se nekik.

Az eredeti kérdésedre pedig a válasz elég magától értetődő. Két helyen lehet ismerkedni: való életben vagy neten. Ha ezek közül egyik se megy sehol. Neten ha véletlen pont életed nőjét találod meg akkor úgyis vissza fog írni és összejöttök, ha meg nem ír vissza el kell engedni, nem lehet mindenki mindenkié. Egyébként van rólad valami alapinfo, jó fotó azokon a netes platformokon ahonnan írsz a lányoknak?

2022. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

12: Te és a barátnőid egy szűkebb férfi réteg célcsoportja vagytok, ezért kaptok kevesebb levelet. Hozzátok a nem “minden férfi” megy oda, ami dícséret számotokra is és az udvarlóitoknak is. Amúgy ha kapcsolatban álltok, vagy azt feltételezik rólatok a férfiak akkor is elkerülnek titeket, és inkább a könnyebben kapható “fekete lyuk” felé gravitálnak.


29/F

2022. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Sehol ne ismerkedj, ameddig nincs önbizalmad, mert folyamatos bukásokra vagy ítélve. Ha rendbe tetted magad, akkor jövetnek a csajok.:)
2022. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
75%

Ha egy klasszikust akarnék idézni: "Elöbb menj rá a lakótelepi muffokra, aztán késöbb a kertvárosiakra..."


De viccet félretéve...

Ha neten ismerkedsz, ahhoz elsőkörben sok szerencsét és kitartást kívánok. De nem ennyire vészes a helyzet nyugi. Én pl a feleségemet neten ismertem meg és együtt vagyunk jópár éve, de nyilván nem ez a szempont neked, nekem se feltétlen ez volt anno, de így alakult végül. :)


Rögös volt az út, így indul a történet szokás szerint, sok hülyével, idiótával találkoztam előtte a 6-8 év alatt, de szerencsére sok normális, kedves, szép is volt köztük, akikre a mai napig jó kedvvel gondolok vissza.


Nem tudom hol ismerkedsz, de ha társkeresőn, akkor tegyél fel magadról előnyös képeket, ezekről kérd ki mások véleményét.

Egyszerre többnek írj, ez nyilván egyértelmű, ha egyikkel már beszélgetsz, akkor is vigyél tovább még legalább 1-2 szálat (beszélgetést) más lányokkal, mert az az egy tuti befutó se lesz feltétlenül tuti.

Volt, hogy 2 lány közül egyik se jött össze, már előre szomorkodtam milyen lesz, hogy csak az egyik marad, melyiket építsem le, mert mindkettővel tök jól eldumáltunk, talik stb. De a sors megoldotta, mert végül lelépett magától mindkettő. Ilyen is van...


Ha írsz legyél érdeklődő, hobbik stb. Ne legyél tahó, legyen jó a helyesírásod, mert arra ugrik mindegyikük. Én is pl.


Nyilván topmodellekre ne írj, nem fognak válaszolni, ha te sem vagy egy hasonló fazon.

Jó tipp lehet még, ha egy fokkal lejjebb célzol és olyannal gyakorlod a beszélgetést, aki tudod, hogy úgyse jöhet szóba, viszont tutira vissza fog írni és a jobb csajsziknál nagyobb bátorságod illetve tapasztalatod lesz később. Ezt élőben is megjátszhatod.


Remélem segítettem valamennyit, sok sikert.

2022. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Kroms ***** válasza:
91%
Önbizalom kérdése az egész. Ha van belőle elég, szó szerint bárhol fel tudsz szedni nőket, akik hirtelen megtetszenek. Ha nincs belőle elég, akkor még a 10/10-es külső és a komolyabb vagyon sem biztos, hogy segít.
2022. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom tesi. 4-5 évvel ezelőtt még én is félénk voltam irl ismerkedni illetve kezdeményezni de neten már akkor is ment és ha taliztam a csajjal irl is rendbe volt minden. Most meg ott tartok hogy valami f4szsággal oda megyek az utcán random lányokhoz ha épp kedvem tartja vagy tudok valamit benyögni ami poénos vagy valami.
2022. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
gondolom elküldenek a picsába
2022. szept. 12. 16:45
 19/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én nem vagyok pancser mint te. A nők a talpraesetteket eszik akik tudnak kezdeményezni. 17-es voltam szeretettel. Ja és amúgy ha ennyire örülnél ha én is egy sikertelen sz4r lennék mint te, akkor megértem miért nem állnak veled szóba a nők.
2022. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
te minden vagy csak talpraesett nem, amelyik nőnek 2-nél több agysejtje van az nem áll szóba olyannal aki "benyög" valamit ami eszébe jut
2022. szept. 12. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!