Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Suliba már nem járok, dolgozni ősszel kezdek majd, de valószínűleg nem olyan helyen, ahol lehetne ismerkedni. Bulikba, fesztiválokra nem járok, nem az én világom. A netes ismerkedés egy kalap sz@r, kb lehetetlen értelmes lányokat találni ilyen anotalk, meg gyk féle oldalakon, társkeresőkön meg általában van egész sok matchem, de ott bőven többségben vannak a magamutogató, nem éppen intelligens lányok. Fogalmam nincs, hogy hol ismerkedjek így, van ötlet? 19/F

2022. aug. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Fiúkkal próbáltad már?
2022. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lol, vicci
2022. aug. 21. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sincs pedig 10+ évvel idősebb vagyok és ugyanaz van mind nálad. Lehet tényleg fiúkkal kellene kipróbálni.
2022. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami hobbit, és ott.
2022. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Énis ugyanígy vagyok,sehol sem tudok mindenhol, csak primitív idióták vagy perverzek vannak akik nem gondolják komolyan,sajnos ez van. 18L
2022. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Pedig valahova muszáj lesz eljárnod, ha tényleg az ismerkedés cél.
2022. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hobbikon belül a legjobb. Csak arra ügyelj, hogy ne olyan hobbikat válassz, ahol nincsenek nők. Nekem sok hobbim van, sokminden érdekel, mind olyan, hogy 0 nővel találkozom az életben. :'D Konkrétan nőt csak képeken látok néha a neten. :D Úgyhogy ügyelj erre, hogy olyan hobbit keress, ahol van nő, aztán ott lehet ismerkedni.
2022. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!