Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti honnan szereztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti honnan szereztetek barátnőt? Én már mindenhol is próbáltam de sose jött össze. 18/f

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 13:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor hol? Ez lenne a lényeg
2022. febr. 24. 23:47
 12/18 Kekcsi ***** válasza:
85%
18 éves vagy. Azt hiszed, hogy most már kezdheted levonni a következtetéseidet, hogy sose jön össze? Meg tényleg csak az internet segíthet? Értem én, ebben az életkorban a higgadtság meg a türelem nem tipikus. Meg hogy az összes haver dicsekszik, hogy ilyen csaja is volt meg olyan is. Ugyanezek a jómadarak majd a tízéves osztálytalálkozón 10 óra 30 perckor full gerendák, és sírva kérik a tanácsodat, hogy mi legyen, mert még szüzek, de már nem áll föl. Csak nyugi. Tarts szünetet. Kicsit nem gondolsz rá, úgy nem taszítod annyira a szerencsédet.
2022. febr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Nekem a kocsma/szórakozóhely jött be. Mindenki kicsit piálgat, oldódnak a gátlások. Van egy csomó lehetőség a kontakt megtalálására. Pl: csocsó, darts stb... Vesztett meccs után esetleg meg tudod hívni valamire, már tudsz is kettesben beszélgetni...

Aztán gyűrű, esküvő, gyerekek, meló, nyugdíj, temető. Ennyi

2022. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Nem a hollal van gond, hanem hozzáállásoddal. Ezt abból szűrtem le, hogy szerinted a sulidban nincsenek értelmes lányok. Ha magántanuló vagy, akkor megkövetem magam. Annyit elárulok, hogy a "Szia, leszopnál?" szöveg nagyon rossz hatékonysággal működik.
2022. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
Régi poén: bocs, hogy megszólítalak, nem vagyok idevalósi, te hol laksz?
2022. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért 3 éve voltál buliban utoljára?
2022. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
50%

A helyes kérdés nem az, hogy hol, mert amúgy bárhol.

A helyes kérdés az, hogy bogyan!

Bármennyire viccesen bangzik, de vannak könyvek, weboldalak, youtube videók, sőt még tanfolyamok is, ahol meg lehet tanulnim ha alapból nem megy.

2022. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 qkker1 ***** válasza:

Nem fog már válaszolni, szerencsétlen kis pöcs innen is elmenekült, vagy kivágták:


A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2022. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!