Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hol lehet ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet ismerkedni? Tudom, tudom szórakozóhelyek, utca, iskola, munkahely a szokásos helyek. Meg legyünk nyitottak stb de mégis kérdem én a mai 16-17-18 éves lányok hol tudnak ismerkedi? A fiúk/férfiak miért nem mertek odajönni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Bárhol lehet ismerkedni. Temetésen korházban is ODA MERTEM menni a ksizemelt csajokhoz, és rajuk is merek írni. ha elég jo csaj vagy én barhol odamegyek és nem utasitanak vissza, 10/9 csaj igent mondd!


De láynként te is kezdeményezhetsz, nema sultgalambot kell varni!

2021. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm válaszod😉 akkor lehet csak pont mindig félős fiúk vesznek észre mert odaköszönni ált odamernek aztán ált. itt el is fogynak🤭
2021. szept. 12. 21:49
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Mert aki jó csaj volt és odamentem, mindig kiderült, hogy pasija van. És ezt nem lerázásképp mondták, sőt sokszor nem is mondták, volt, hogy hetek után derült ki.

Van az a fajta aki elküld a rákba, vagy alapból olyan csúnyán néz, hogy csak pappal az oldalamon mernék odamenni.

Egyébként a legtöbb tényleg válaszol, csak azt hiszi barátkozni akarok és itt meg is reked a dolog. Pont ez az te kérdezed hol lehet, a legtöbb csaj úgy látom rühelli, ha csak úgy a semmiből leszólítják, legtöbben csak ismeretségen belül vagytok képesek ismerkedni, vagy ha maga Brad Pitt megy oda, talán akkor futja egy telefonszámra.

Mondjuk kifejezetten csúnya lányoknál még nem próbálkoztam, de az nem lenne hiteles, ha szeretnék tőlük bármit is, és mielőtt azzal jönnének nem vagyok egy bányarém, igénytelen, de még csak bunkó sem voltam soha.

2021. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ejha sok mindent írtál cseppet kiértek egyfajta általánosítást vagy sértett hangvételt , de hát kivagyok én, hogy ezt megítéljem🤪 de lehet szimplán csak rossz lányokat fogtál ki, mert nem hinném, hogy egy normális értékrenddel bíró lány “elküldene a rákba”
2021. szept. 12. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"de még csak bunkó sem voltam soha."


-de igen

2021. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
facebook,társkereső oldalak,ha ismerös vagy rokon meghiv téged szülinapi bulira,esküvőre,temetés,utca,suli,szorakozohelyek,falunapk rendezvények,boltban
2021. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
3 asnak van igaza
2021. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

#4 #5 azt aláírom, hogy itt most nem fogalmaztam valami udvariasan, de ez egy anonim oldal, ha mézes-mázosan az ellenkezőjét írnám annak amit tapasztaltam, akkor hazudnék, és az szerintem még rosszabb. Nyilván néhol eltúloztam, a rákba konkrétan nem küldtek el, de biztos ismerős az a flegma arc és lekezelő stílus, az amolyan "huzzámánel". A kettő kb. ugyanaz, csak minimális kulturáltság azért van mindenkiben.

És ismerkedés során bunkó tényleg nem voltam, tolakodó sem, a nemet is mindig elsőre tudomásul veszem, de ez még a jobbik eset, nem mint mikor hetekig hitegetik az embert, aztán egyszer csak meglátod a tegnap veled flörtölgető csajt kéz a kézben egy másik sráccal.

2021. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"hetekig hitegetik az embert"

Egy másik olvasatban: heteket szánnak rá, hogy megismerjenek téged, te meg ezt nem értékeled, és talán pont emiatt arra jönnek rá végül, hogy nem vagy az esetük.

2021. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz ki a való életbe, ahelyett, hogy itt rinyálsz?
2021. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!