Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért landol a kukában az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért landol a kukában az összes lánynak küldött ismerkedős üzenetem társkereső oldalakon, ha azokat jó helyesírással írom meg, és a tartalma nem "szia, d*gunk / mizu szintű dolgokból áll?

Figyelt kérdés
(19/F)

2021. aug. 9. 14:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9: Hol lenne több lehetőségem majd a munka mellett? Szerintem most egyetemen több lenne valamennyivel, mert munkahelyen a leendő szakmámból kifolyólag gyakorlatilag csak fiúk lesznek a közvetlen környezetemben.


#10: Lehet, hogy jobb lenne, de gondban vagyok azzal, hogy mit mondjak mondjuk egy szórakozóhelyen egy tök ismeretlen lánynak, akiről semmit se tudok. Ugyanez a probléma fennáll akkor is, ha ráírnék ismerkedési szándékkal egy évfolyamtársamra.

2021. aug. 10. 19:55
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, én is fiús szakon tanulok külföldi egyetemen és nekem is van sok haverom akiknek gondja van a párkeresśsel. De hát nem tudok mit csinálni, itt az egyetemen kevés a lány és a legtöbbnek van már barátja. Ha mondjuk Budapesten tanulsz akkor neked ilyen szempontból jobb is, mert ott vannak lányok csak nem a te szakodon. Szerintem se várj addig amíg lesz egzisztenciád, mert 1. ki tudja az mikor lesz 2. ez egy tévhit, hogy a nők a pénzre buknak (persze biztos van aki, de nagyrésze nem).


Önbizalommal hogy állsz? Oda mernél egyáltalán menni lányokhoz?

Én bár lány vagyok és már van barátom, de az elején én is törtem a fejem rendesen, hogy mégis miről beszélgessek egyáltalán fiúkkal. Akkor nagyon furcsa és kényszeres is voltam és senki nem is akart velem beszélni. De aztán valahogy belejöttem a flörtölésbe, vagy csak találtam embereket akikkel egy hullámhosszon vagyok, ki tudja. Na szóval ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem próbálkozni kell aztán majd belejössz. Szerintem a mi korosztályunkban a lányok nem nagyon ismerkednek még online, max. tinder. Alapvetően az a legjobb, hogy ha valahogy ismerősökön keresztül ismersz meg valakit. Akkor úgy van is téma. De persze ha a barátaid se ismernek lányokat akkor az is nehéz. Nálunk legalább a kolik vegyesek, így meg lehet ismerni lányokat.


Még az jutott eszembe, hogy ha odamész egy lányhoz egy szórakozóhelyen akkor ne rögtön azzal kezdd, hogy randizni akarsz, hanem kezdeményezz frappánsan valami vicces beszélgetést. Tudom, ez nehéznek hangzik és hamar átmehet cringe-be de hát ez ilyen. Ha nem passzoltok akkor lépj tovább.


Ennyi jut most eszembe, nem hiszem, hogy nagyon segítettem :D. De igazán nagyon jó tipp erre szerintem nincs. Olyat kell találni akivel megértitek egymást, érti a humorod, jól reagál arra amit mondasz stb. És te is figyelj arra amit ő mondd, értékeld a vicceit, ilyenek. Így első benyomásra normálisnak tűnsz szóval biztos menni fog! :)

2021. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!