Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srác teljesen más élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác teljesen más élőben mint a képeken, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn találkoztam a sráccal és olyan 3 hete beszélünk, mondta hogy fogyott kb 10 kilót, és hogy a lábával van problémája de a képein teljesen soványnak/ pont jónak néz ki (hozzá teszem 180cm magas kb), arca nagyon szép, minden okés rajta, erre amikor találkoztunk sokkal ducibb mint ahogy képzeltem és ahogy látszik a képein... gondolom magasabbról fotózta az arcát így nem látszott hogy van tokája de mellkasán sem látszik hogy ducibb.. nem akarom megmondani neki mert személyisége szuper és nem akarom megbántani, gondoltam majd beszélek vele még meg majd találkozunk megint és átgondolom, meg ha már fogyott akkor talán benne van az akarat hogy még fogyjon, nem? ti mit tennétek a helyemben? bocsi a hosszú storyért 😅

2021. ápr. 16. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Van baj
2021. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Ne a külsővel foglalkozz
2021. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nincs baj. Szerintem néhányan túlságosan belefeledkeznek a képmutatásba és elfelejtik, hogy a párkapcsolatok egy nagyon is lényeges eleme a fizikai vonzalom, így nyilvánvaló, hogy valamennyit számít a külső... És nem lehet ezt csak úgy parancsra kikapcsolni.


A kérdés inkább az, hogy annyira máshogy néz ki, hogy már nem is vonzódnál hozzá, csak ha fogyna? Vagy így is vonzódsz, csak azért jobban tetszene kisebb súllyal?

Érdemes lenne belevinned a beszélgetésbe az életmódot, sportot, hogy megtudd hogy épp odafigyel-e arra hogy hogyan táplálkozik, próbál-e éppen tudatosan fogyni, vagy ő így érzi-e jól magát ahogy most kinéz. Ha így elégedett magával és ezt szeretné tartani, ÉS te így nem vonzódsz hozzá, akkor nyilván nincs mit tenni, ebből max barátság lesz, kapcsolat nem.

2021. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én simán megmondanám neki ezt.

"Heló. Tudom, hogy a neten mindenki próbálja a szebbik arcát mutatni, de úgy érzem Te picit túlzásba estél. Képeken sokkal vékonyabbnak tűntél 🙁"

2021. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
A tokás fiú viszont gondolom elvárja hogy te szép legyél
2021. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, köszönöm, a válaszod :)) hát mivel nagyon jó személyisége van ezért annyira nem zavar, viszont sokkal jobban vonzódnék hozzá ha csak egy picit is fogyna, a jövőben megpróbálok kérdezősködni felőle. köszi a többieknek is :)
2021. ápr. 16. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem mozog próbáld rávenni valami közös mozgásra, amit együtt csinálhattok és akkor közös program is van és eredménye is lesz.

Ha a személyisége annyira bejön ne hagyd veszni, az egészséges életmód meg az ő hasznára is lesz.

2021. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!