Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért landol a kukában az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért landol a kukában az összes lánynak küldött ismerkedős üzenetem társkereső oldalakon, ha azokat jó helyesírással írom meg, és a tartalma nem "szia, d*gunk / mizu szintű dolgokból áll?

Figyelt kérdés
(19/F)

2021. aug. 9. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak annyit jelent, hogy hagyd a társkeresőt és fejleszd magad abban, hogy kondizol, vagányabb leszel, szép divatosan öltözködöl, frissen szépen megborotválkozol és élőben próbálj ismerkedni.


Kockázatosabb, de élőben több dolgot el lehet érni, mint hogy az interneten szerencsétlenkedel.

2021. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert miből áll a tartalma? Lehet abban van a hiba
2021. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: Mivel lehet élőben több dolgot elérni mint online?


Amúgy szoktam borotválkozni és szerintem divatosan is öltözködök.


#2: Az oldaltól függ, hogy miből áll a tartalma. A Tinderen a lány leírása / képei alapján próbálom meg elindítani a beszélgetést, ha meg olyan oldalon vagyok, ahol csak profilok vannak, ott röviden leírom, hogy kb. ki is vagyok (életkor, hobbik, tanulmányok, külső... stb).

2021. aug. 9. 16:16
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
A tinderen az emberre, főleg ha lány, naponta többen írnak és nem bírunk 10+ embernek mindig irogatni, így az összejött matchekből is szelektálunk, ha peches vagy és volt nálad "jobb" (értsd: helyesebb, közelebb élő, stb...), akkor ő nagyobb prioritást élvez.
2021. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy randa vagy.
2021. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Szerintem átlagos kinézetem van. 🤷‍♂️
2021. aug. 9. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha átlagos kinézeted és viselkedésed van, akkor 100 lányból kb. 1 fog válaszolni neked.
2021. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: És ez később változhat, ha már dolgozok és lesz egzisztenciám?
2021. aug. 10. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán.

Inkább lehetőséged lesz több, keresni.

2021. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én lány vagyok de nem társkeresőzöm, ezért nem tudom, hogy hány üzenetet kapnak ott lányok. Meg attól is függ, hogy hány lánynak írsz, ugye minél többnek annál több fog válaszolni. De lehet, hogy az írásod stílusa mondjuk nem szimpatikus, vagy a lány úgy gondolja nem illetek össze. Még nagyon fiatal vagy s társkeresés meg nehéz. Szerintem is érdemes élőben is ismerkedni. Amúgy ugye így látatlanba nehéz megmondani mi a baj, sok múlik a kisugárzáson, hogy mennyi az önbizalmad stb. Meg hogy olyan lányoknál próbálkozol-e akik hasonlóak hozzád.
2021. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!