Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéne közelítenem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne közelítenem a lányok felé? Hogy csajozzak? Hogyan legyek nyitottabb? Mit kéne tennem? 17/F

Figyelt kérdés
Introvertáltnak jellemezném magam, gyakran zavarba jövök mikor lányokkal beszélek. Nem vagyok egy jóképű Adonisz sem sajnos, de mindent próbálok megtenni a fő cél érdekében, pattanásaimmal foglalkozom, edzek, próbálok stílusosan öltözködni (mindegyik több-kevesebb sikerrel). Intelligensnek és viccesnek is tartom magam legbelül (amit a környezetem néha meg is erősít), csak általában nem tudom kimutatni a lányok felé a zárkozottságom miatt, és ilyenkor úgy érzem hogy butának és unalmasnak látszódom a szemükben, ami miatt a beszélgetés többi része egyre kellemetlenebb lesz számomra, és az egész hatványozódik emiatt .Csak a legközelebbi baráti társaságomban tudom teljesen elengedni magam. Szerintetek mit tegyek?

2021. jún. 21. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az, hogy foglalkozol a külsőddel az már jó pont. A lényeg az, hogy érezd jól magad. Légy vidám és érdeklődő. Ha így teszel akkor szimpatikus leszel a lányoknak és amelyik lány időnként téged néz, vagy látszólag ok nélkül körülötted nyüzsög, annak tetszel. Utánna csak nyitottnak kell lenned vele, beszélgetni vele egy pár napig, vagy 1-2 hétig és lehet, hogy ő már felfogja tenni azt a kérdést, hogy nem-e akarsz találkozni vele. Ezt persze egy idő után te is megkérdezheted. Vagy kezdjétek egyszerübbel. Menjetek hazafelé az iskolábó kettesben. Emelett ne feletkezz meg a testi érintezésről. De ezzel csak óvatossan. Pl.: Mutatni akarsz neki valamit a telefonodon és akkor nyilván közelebb áltok egymáshoz. Akkor karold át! De ne a vállát hanem a csipőjét. Ezt ne vidd tulzásba. Ha ez is megvan akkor már ő is ki fog alakitani olyan pillanatokat amikor hozzád érhet. Átkarolhat vagy oda bujhat hozzád. És ha ez egy érzéki, vagy romantikus pillanatban történik, akkor megcsókolhatod. És attól a pillanattól már valamilyen szinten együtt vagytok.


Kb ennyi, ha van még kérdésed irj privátban.


U.i.: A járás előtt ne valj neki szerelmet. Azzal mindent elszursz. Sokan a járás után sem mondják...

2021. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!