Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan fogadnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan fogadnátok, ha így közelítene felétek valaki?

Figyelt kérdés

Jelenleg 19/f vagyok.

Az egész még olyan 5 éve kezdődött, amikor szeretett az illető, de elutasítottam, ráadásul elég durván. Nagyon. Utólag már nehéz mit mondani, bunkó korszakom volt.

Aztán elkerültünk egymástól, azóta nem is beszéltünk, nem is láttuk egymást. Illetve én egy párszor láttam, de biztos, hogy nem vett észre.


Mostanában lettünk ismerősök egy közösségi portálon. Sokat gondolkodtam azóta, mondhatni megtetszett. Lenne értelme kezdeményezni valahogy? (Illetve, ha igen, akkor hogy?) Van esély rá, hogy még hasonlóan érez?

(19f, 18l)


2016. ápr. 18. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, főleg ha tényleg nagyon durván utasítottad el, de megpróbálhatod. 5 év az sok idő biztos megbocsátott már neked évekkel ezelőtt, udvarolj neki sokat, és kérdezd meg magadtól, hogy miben változott ebben az öt év alatt, hogy most újra tetszik:)
2016. ápr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm... szerintem többet változtam én. Legalábbis ízlés tekintetében biztosan.

Hát... nem tudom. Megvárok még egy pár választ. :)

2016. ápr. 18. 01:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj még vele talizni, kérj bocsánatot, mond hogy ez még mindig nyomott, bokolj, legyek kedves udvarias, és ha a lány is akarja sikerülni fog ;)
2016. ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerek voltál még, előfordul. Ha visszajelölt, csak nem utálhat "annyira". Szerintem egy próbát megér, érdeklődj felőle üzenetben, aztán a reakciói alapján vidd tovább a beszélgetést!


26/L

2016. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, van is téma:kérj bocsánatot! Meglátod, hogyan reagál, ha mutat némi hajlandóságot, kérdezd meg jóvá tehetnéd-e valahogy, a többi alakul. Nincs veszíteni valód. Hajrá!
2016. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!