Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lenne ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lenne ilyen jellemzőkkel? F

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, kb182-184 centi, magamat eléggé helyesnek mondanám de kinek mi, vékony de viszonylag izmos vagy (van egy kis felesleg rajtam de tényleg csak nagyon kicsi), “buzz cut” (rövidre nyírt) hajam van, nem vagyok egy durva vagy agresszív srác , inkább az a kedves, udvarias, romantikus, szerető típus vagyok😅 sok lánynak a “rossz” fiúk jönnek be, de én nem vagyok az a típus (nem azt jelenti hogy egy kis félős szar vagyok, csak ha valaki nem bánt engem vagy aki nekem fontos azzal kedves vagyok). Mennyire lenne így esélyem a lányoknál? Bocsi az össze-visszaságért csak nem tudtam máshogy írni 😅

2021. máj. 31. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hmm.. Így a leirtak alapján szimpinek tűnsz.. Sztm simán van esélyed. 16l
2021. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A leírtak alapján semmi olyan nincs ami gond lenne, bár a rossz tulajdobságokat kifelejtetted. Amúgy a lányoknak csak a filmekben látott rosszfiúk tetsznek. Igazi kapcsolatra kedves, törődő és aranyos srácokat szeretjük.
2021. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kinek a pap, kinek a papné..
2021. jún. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!