Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, a leírt jellemzők...

Lányok, a leírt jellemzők alapján, lenne kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves, 178 cm magas, vékony, sportos testalkatú fiú/férfi vagyok -tudom, 24 évesen hogy lehetek még fiú/24 évesen férfi? Ne nevettess.. A csillagjegyem oroszlán -én nem hiszek benne, de hátha érdekel valakit.

Kék szemem van, szemüveget hordok -alkalmanként-, hajviseletem leginkább Arthur és Thomas Shelby keveréke a Peaky Blindersből.



Jellemzőim:

Kezdem az általam negatívnak véltekkel, aztán majd elválik, ki mit tart pozitívnak, vagy negatívnak.


Elég csendes vagyok, vagyis sokszor nem mondom ki ott és akkor, amit szeretnék, kellene, de később képes vagyok órákig kattogni egy szituáción.


Nem vagyok valami nagy társasági ember, nagyon kevés barátom van. (Viszont ha van megfelelő partner, akkor nem kell 0-24-ben a lakásban ülni).


Gyakran "elemzem" az embereket, többségében pontosan, és vonok le következtetéseket, ami sokaknak nem tetszik.


Hajlamos vagyok rá, hogy valami abszolút jelentéktelen baromságon egy pillanat alatt felhúzom magam -ami a környezetemet néha zavarja.


Habár azt írtam, nem mondok ki mindig mindent, amikor csípőből reflektálok valamire, akkor azt 110%-os őszinteséggel teszem. És amúgy is őszinte vagyok, csak ugye a kendőzetlen őszinteség sokaknak bántó lehet egy-egy szituációban.

A szarkazmus és az irónia pedig kivételes gyakorisággal fordul meg a kommunikációmban. Nem bántó szándékkal. Bár sokan annak élik meg.



Maximalista és perfekcionista vagyok -ennél fogva, ha valamiből nem hozom ki a lehető legtöbbet, nem lesz a legszebb, legjobb a végeredmény, akkor kudarcnak élem meg, még ha jót is nevetek rajta, hogy "jobb vót', mint lett".


Ismeretlenül több időre van szükségem, hogy személyesen is nyitottabb, oldottabb hangulatban teljen az idő.



Folyamatosan szükségem van arra, hogy fejlesszem magam, bővítsem a tudásom -az indoklást lásd kettővel feljebb.


Törekszem a lehető legtöbbször a kompromisszumra, főleg, ha ez az emberi kapcsolatokra vonatkozik.


Az utóbbihoz kapcsolódóan jegyezném meg, hogy szeretek vitázni -egészséges keretek között-, de nem keresem a konfliktust semmiylen formában.


Szigorúan stresszoldó jelleggel -tehát nem élvezeti céllal, átmenetileg elszívok napi néhány szál cigarettát (4-5).


Fóbiám van a darazsaktól, méhektől, de nagyon szeretem az állatokat.


Rosszul és keveset alszom, ugyanez van az étkezéssel is -jó, nem eszek "szemetet", de ha nem lenne létszükséglet, nem ennék.


Tudok főzni, jól is főzök, csak nem szeretek, mert "koszos", illetve mert benne van, hogy nem úgy sikerül, mint kellene, és még ha finom is, elégedetlen vagyok vele.



Nem tudok mit kezdeni a gyerekekkel, nem is szeretnék. Persze a családban van/volt kisebb unokatesóm, mindig elvoltam velük, meg ők is velem, de nagyon nem az én világom.


Nem vagyok aszexuális, de nem is vagyok megveszve a szexualitásért, vagy egy extra jónak kikiáltott alkatú nőért.

Természetesen fontos, hogy legyen valami külső vonzalom, de nekem ez minimális.


Hogy részletezzem, kb egy jellemző fontos számomra a kinézet alapján, a súly. Nem mérleggel, meg tolómérővel megyek randizni, szóval nincs ilyen tól-ig ideálom, de inkább a sportosabb alkatot preferálom.



Ami számomra fontos és persze részemről is garantált, a megértés, tolerancia, őszinteség, hajlandóság a kompromisszumra.


Érdeklődési körök, mint égen a csillag. Az olvasástól, sporttól, tanulástól kezdve, a filmeken, szimulátorokon át a grafológiáig bezárólag rengeteg dolog érdekel.



Egyetemi tanulmányaim nem fejeztem be, szóval nincs diplomám -rip elittárs-, jelenleg külföldön dolgozom, egy számomra abszolút idegen környezetben, aminek a leváltásán, fejlesztésén jelenleg munkálkodom.



Ha elolvastad idáig, azért rendkívül hálás vagyok!

Amennyiben úgy gondolod, van pár közös pont, és nem riadtál vissza a leírtaktól, valamint lenne kedved beszélgetni, jelezd valamilyen formában.


Korhatár tekintetében, nem szabnék meg éles határt, majd alakul.



Nem várok csodát, hogy itt találom meg a nagy őt, de egy beszélgetésből sok bajunk nem lehet.


2021. máj. 24. 18:26
 1/6 anonim válasza:

Gratulation!

Tessék lúzerek, így kell érezni, gondolkodni, megfogalmazni,

majd leírni!

Egyenes, korrekt, őszinte!

Héj Srác!

Sok sok sikert kívánok neked!


Csajok! Az érték itt kezdődik! 😉

2021. máj. 24. 18:49
 2/6 anonim válasza:

Sajnos az érték a képküldés után fog eldőlni. :(

De remélem sikerül találnod valakit mert tényleg így a perfect! :3

2021. máj. 24. 18:56
 3/6 anonim válasza:
A leírtak alapján nem tűnsz szimpatikusnak, de biztos van akinek pont ilyen pasi kell, szóval hajrá! :)
2021. máj. 24. 20:45
 4/6 anonim válasza:

Hát ez nagyon bejött nekem.

Kár, hogy a ki nem szabott éles határon túl érzem magam hozzád képest.☺

Az idődet nem húznám hosszas üzenetváltásokkal, bár nagyon érdekes és szórakoztató lehet veled beszélgetni.

Aki egy tízessel fiatalabb nálam az csapjon a fiatalemberre.

2021. máj. 27. 17:10
 5/6 anonim válasza:
Sajnos velem sem működne, vannak kizáró okok, de igen, így kell megírni egy bemutatkozót, gratulálok!
2021. máj. 28. 13:17
 6/6 anonim válasza:
Micsoda ömlengés... Nem tűnsz valami szórakoztatónak.
2022. máj. 2. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!