Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Snapchaten amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Snapchaten amikor mindenkivel beszélgettek?(részletes kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Mikor azt írjátok hogy ,,unakozok, valaki írhatna" vagy ,,valakinek lenne kedve beszélgetni"?

Ezeket mindeninek szánjátok vagy csak néhány kiválasztott embernek, akivel szívesen beszélgetnétek?

Esetleg valami utalás?

Légyszíves nemet és kort írjatok a végére



2021. máj. 10. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

#1 legyszives ne irj hulyesegeket a kerdesek alá

Kerdezo, en is tapasztaltam bar en a sracoknal ezt a fele dolgot snapen. Ha neked küldi akkor örulne ha írnál, ha kirakja storyba akkor örülne ha bárki írna

18/L

2021. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Internet örömlánya? Ennél jobbat nem tudtál szivecském? XDD

Azért irtam azt amit, mert másik kérdés alá is faszsagot irtal

"Mi az ertelme az Snapchatnek?" Probald ki, vagy kerdezd meg a több százezer felhasználot

2021. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ismeretleneknek sose írok vissza pedig rengetek ír...

17l

2021. máj. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki körbe küld 200 embernek egy streaket valaki meg csak egy embernek küldi el hátha ír :D
2021. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
2-es: Szerintem te nem vagy jogosult kiteregetni a privát beszélgetés tartalmát, ha ott hangzott el hogy internet örömlányai. És nem vagy jogosult lealázó szöveget írni nyilvánosban senki felé.
2021. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 persze hogy nem vagyok jogosult, de nem is hangzott el ott ez a jelző. Nem tudom hogy jön ez ide. Nem aláztam le senkit, de ha benézel más kérdések alá ott jóóval durvábban mennek a dolgok

Amúgy a nagy fenyegetése, és dühkitörése után bocsánatot kértem attól a férfitol privátban (aki valoszinuleg te vagy, mert mar reg toroltek az elozo válaszokat amit csak páran láthattak és te nem tetted tul magad ezem), szoval neked mondom hogy bocsánatot kértem, és le lehet rólam szállni

2021. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én van amikor tényleg unatkozok, vagy ismerkednék, de néha csak annak az egy embernek küldöm el, aki tetszik, vagy szívesen beszélgetnék vele, csak mondjuk nem merek ráírni. De sok lánynál egy utalás szokott ez lenni. Ha ismered az illetőt valamennyire, és tudod róla, hogy több barátja, barátnője is van, akkor valószínűleg biztos mindig akad aki elérhető és tud vele beszélni, ezért nem küldne ilyen snapet csak úgy.
2021. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!