Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehezebb megszerezni 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb megszerezni 20 alatti korosztályt? Vagy csak velem van így? 28f

Figyelt kérdés
Persze most már nem hajtok tinikre, mert 28 lettem, de eddigi életem alapján ezt tapasztaltam. A közelmúltban (2-3 éve) azért utasítottak el-többször is- mert "öreg" vagyok (relatív, de elfogadom), régen, mikor én is tinédzser voltam, akkor meg szimplán le se xartak, vagy egyenesen menekültek előlem a velem hasonló korúak. Úgy 23-25 körüli lányokat viszonylag könnyen "befűzök", de volt két 30+-os nő ismerősöm is (radásul egész jól néztek ki), akik konkrétan kikezdtek velem. Jelenlegi (meg az előző) munkahelyemen kifejezetten imádnak a női kollégák. Túl "öreges" lennék? Ez elég abszurd lenne, mert ismeretlenül 20-22-nek is néznek néha. Egyáltalán nem vagyok a korosztályom- és a mai divat szerint férfias. Kis túlzással mondhatom, h fiús arcom van. Akkor mégis hogy lehet ez , hogy a felettieknél sikeresebb vagyok?

2021. márc. 3. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a 23-35 kb. a korosztályod. Tiniknek öreg vagy (az, hogy tinikorodban menekültek, betudható a saját bizonytalanságuknak is, meg annak is, hogy akkor még ügyetlenebb voltál ezen a téren), de egy 28 éves férfi alapvetően minden nőnek bejön 22 fölött (az ötveneseknek is, csak jellemzően ők nem akarják kiröhögtetni magukat, ellentétben az ötvenes férfiakkal, akik a veled egykorú nők után futnak).
2021. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hm. Ez érdekes. Sokat kell még tanulnom e téren :)

Köszönöm a választ (y)

2021. márc. 3. 23:27
 3/12 anonim válasza:
87%
#1 Én most leszek 49/n, de az a jellemző hogy a huszonéves fiúk kezdenek ki velem. Volt is egy 2 éves kapcsolatom egy 19 évvel fiatalabbal, megvolt a varázsa, de már fárasztó hogy még szinte semmit nem tudnak az életről. A kérdezőnek; a tizenéves lányok még gyerekek, ők viszolyognak 10 év korkülönbségtől.
2021. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
azert tegyuk hozza hogy az 50es ferfiak mar reg fel labbal a sirban vannak, mar vagy 40evesen elhagytak magukat... tudnek en olyan 50es ferfit (nem magamat) mondani, aki siman megkaphatna 20on eves noket. Egy eleten at edzett, a mai napig rendesen taplalkozik stb... Azert 50es nok kozott is van nagyon kocsmaros feju meg bomba no a mai napig. Meg persze attol is fugg a kinezet ko mennyire vedelt az elete soran, a cigi, a stressz stb...
2021. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ha a korosztályodban sikeres vagy a nőknél "könnyen befűzöd" őket a tinikre meg már nem hajtasz akkor nem értem a problémád lényegét. Vagy a nálad idősebb nők próbálkozása zavar?
2021. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Én 18 éves vagyok és úgy vettem észre hogy a barátnőim és én is leginkább a korodbeliekkel szeretünk foglalkozni. Viszont tudok sok ellenpéldát is akik úgy állnak hozzá a dologhoz mint amit te is írtál. Amire igazából rájöttem az az hogy inkább azok akarnak érett, idősebb pasit akinek már volt komoly kapcsolata 😀 persze kivétel erősíti a szabályt 😀
2021. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, nekem maximum 8 év különbség fér bele az ismerkedésbe. 18 évesen meg azt mondtam volna, hogy max 5. Valóban nem egy korosztály, tiniként már öregnek gondoltalak volna, pedig nekem is tetszettek az idősebb pasik, de mint írtam, a max 5-6 évvel idősebbek.
2021. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3-as: Valószínűleg jó nő lehetsz ;) Egyébként igen, sokszor a 20-22-es korosztály is annyira naiv, gyerekes, főleg az egyetemisták.

#5-ös: Nem feküdnék le egy nálam 8+ évvel idősebb, főleg gyerekkel rendelkező nővel, kevés lennék nekik tapasztalatban, "beégni" meg nem akarok :D Amúgy nem is értem, h mit gondoltak...

#6-os: Volt kivétel, 26 évesen "összejöttem" egyszer egy 16 éves lánnyal. Egyáltalán nem vagyok rá büszke, de oda volt értem, és annyira különleges, tündéri lány volt, h felkeltette az érdeklődésem. Volt 4 randink, egyszer megcsókoltam, aztán abban maradtunk h ez úgyse fog menni. Utána egy ideig tartottuk a kapcsolatot messengeren, és ennyi. Mondjuk ő gondolkodásban sokkal érettebb volt a korosztályánál, és mindig az idősebb srácok tetszettek neki. Engem 20-nak nézett. De ezt érdekes hallani tőled, én csak ezzel az egy kivétellel találkoztam. Mindegy, nem sokkal később lett egy 23 éves barátnőm, ő már fejben alkalmas volt egy normálisnak mondható kapcsolatra. Kösz a válaszokat :)

2021. márc. 7. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem az idősebb (40+) os nők gyerekkel a legjobbak, mert nem akarnak semmi komolyat, és tisztában is vannak vele hogy nem működhetne a dolog, meg hogy én is akarnék saját családot majd stb, és ők is csak jól akarják érezni magukat... és így is állnak hozzád. Míg a huszonéveseknek már folyton csak azon jár az agya mikor veszed már el, mikor lesz már gyerek... a harmincasoknak meg ugye még csak pár éves a gyerek, de nincs apa mert ugye társkereső oldalon vannak pl, oda meg csak apapótléknak kellesz... A 40+os nő gyerek nélkül, na az a nagyon vörös zóna, mert azok aztán mindenre képesek végső elkeseredésükben :D


Ja és szerintem nem kell félni a tapasztalatlanságtól, nekik már nincsenek olyan hatalmas (irreális) igényeik mint a tizen-huszonéveseknek.

2021. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem feküdnék le egy nálam 8+ évvel idősebb, főleg gyerekkel rendelkező nővel, kevés lennék nekik tapasztalatban, "beégni" meg nem akarok :D"

A tizenéves lány meg ugyanezt gondolja rólad :D Egyébként sok nőnek vonzó a tapasztalatlanabb pasi is. Én 29 évessel ismerkedek most, 40 múltam (9-es kommentelő szerint a "vörös zóna" :D) nem zavarna az se, ha tapasztalatlan lesz.

2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!