Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább a crushommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a crushommal?

Figyelt kérdés
Snapen megvan a "crushom", már streakelunk 9 napja. Pár nap után rávettem magam és reagáltam az egyik snapjére, azt hittem nem fogok választ kapni, de küldött sziveket. Éss itt megállt a történet. Hogyan tovább? Gondoltam arra, hogyha küldd egy snapet pl magáról akkor arra megint reagálok? Csak komoly válaszokat kérek.

2020. dec. 2. 20:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
xdd
2020. dec. 3. 11:21
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Használj magyar szavakat.
2020. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez magyarul van?
2021. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az a játék lényege, hogy ne szóljunk egymáshoz.

Lehet kommunikálni képekkel és jelekkel, amik amúgy kicsi képecskék.

Eddig annyi történt, hogy küldözgettek képeket és bátor lovagunk (a férfi) egyszer küldött egy jelet is, amire szíve hölgye (a crush) szívecske jellel válaszolt.

A kérdés, hogy erre mi lenne a megfelelő válaszjel??? 🤔


Egy hónapja várjuk már a megoldást, de hősünkből egy szót sem lehetett ezidáig kihúzni.

2021. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem lógok egész nap a gyakorikerdeseken mint egyesek, mellesleg úgy 20-30 lánnyal beszélek azóta, akiről szó van vele is beszéltem, még aznap ráírtam.
2021. jan. 7. 21:27
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló , jó bemondó lennél, nem gondolkodtál a pályaváltáson? Lehet hogy nagyobb sikered lenne mint gyakorikerdeseken lógni 🙄 csak egy ötlet
2021. jan. 7. 21:29
 17/19 A kérdező kommentje:
Olyan szavakat használok amilyeneket akarok, arról nem tehetek ha a műveltségi szinted nem üti meg az angol kezdő szintet. Csakis a te bajod.
2021. jan. 7. 21:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtam rajta, mert a mostani melóm jobban fizet, és még arra is ráérek mellette, hogy a gyakorin is lógjak.
2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :)
2021. jan. 7. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!