Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség kene?Van egy kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kene?Van egy kis problémám a crush-ommal kapcsolatban többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval megvan a telefonszáma. De nem merek neki írni. Meg nem is tudom mit írjak neki? Egyáltalán kellene írnom? Kérlek segítsetek.

2020. nov. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem írsz neki, akkor sosem lesz több mezei crushnál...
2020. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Hiába szeretnéd/kéred, mi nem tudunk neki helyetted írni, mert TE tudod a telefonszámát!
2020. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szépen felhívod és megkérdezed milyen volt a napja. Többi meg jön magától.
2020. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudom, hogy te hogy vagy ezzel, de szerintem az sms-nek sokkal hivatalosabb, és feszültebb hangulata van, mint például a messengernek, vagy az instagramnak. Ezek az utóbbiak sokkal közvetlenebbek, és most őszintén... te is biztos kicsit furcsának tartanád, ha valaki sms-ben próbálna cseverészni veled :D

Szerintem ha megvan egy másik elérhetősége, akkor inkább ott írj neki. Ha esetleg mindenképpen a telefonszámmal akarsz kezdeni valamit, akkor viber

Témának nincs igazán ötletem, de ha tudsz közös hobbiról, akkor kezdhetnéd azzal (pl. valami játék, vagy iskola, vagy bármi)


Sok sikert, és amúgy ha van fejlemény/több info, amit csak privátban adnál meg, akkor írj

2020. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a választ írtam neki Messengeren.
2020. nov. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!