Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább a crushommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a crushommal?

Figyelt kérdés
Snapen megvan a "crushom", már streakelunk 9 napja. Pár nap után rávettem magam és reagáltam az egyik snapjére, azt hittem nem fogok választ kapni, de küldött sziveket. Éss itt megállt a történet. Hogyan tovább? Gondoltam arra, hogyha küldd egy snapet pl magáról akkor arra megint reagálok? Csak komoly válaszokat kérek.

2020. dec. 2. 20:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Neked szar az életed nem nekem, majd te megteszed helyettem.
2020. dec. 2. 20:15
 2/19 A kérdező kommentje:
Szegény :( esküszöm sajnállak. Kihez van szerencsém? fészbúkos nagymama? esetleg nagypapa? esetleg egy 40 éves szűz akiből senki nem lett? Ne aggódj értem. :) Egyébként hogy lennék k*va ha férfi vagyok.. na mindegy is, én vagyok egy marha hogy ilyennek válaszolok :D
2020. dec. 2. 20:19
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Férfi, az vagy te :D
2020. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az üzenet lényegét megtaláltad na :D
2020. dec. 2. 20:21
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát igen, ilyenek manapság a férfiak többsége xddd

Snapcheten ismerkedni?? Nincs kukac a lábad között hogy odamenj egy lányhoz aki tetszik ugye?

2020. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Naaa.. nézzétek már a helyzetet. Hogy találkoznának? Utcán? Másik lakásán/házában?


Nem kedvez ez a hagyományos dolgoknak. + mi van ha snapchat? Erre IS van az internet. Neten könnyebb is, kevésbé kínos ha lekoptatnak, és kevesebb is az esélye mert adni szoktak egy esélyt.

2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne ha 200 kilométerrel messzebb lakik mint én.
2020. dec. 2. 20:53
 8/19 A kérdező kommentje:
Én oda mennék hozzá ha nem lakna messze..
2020. dec. 2. 20:54
 9/19 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, kocsikázzak oda a háza elé, csöngessek be hogy én vagyok a Jani vagy mi?
2020. dec. 2. 20:54
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Írj neki egy magyar mondatot. Azt érteni fogja.
2020. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!