Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya vagyok nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok nem lehet soha barátnőm?

Figyelt kérdés
Pénzem sincs így ez a lehetőség nincs számomra, hogy azzal szedjek fel egy csajt. Hiába járok jó fodrászhoz, és csinál nekem jó hajakat, az arcom csúnya a szemem se szép, pattanásaim is vannak ezek mellé. Már kezdem feladni a reményt hogy lesz valaha bárkim. Hiába vagyok még fiatal, már rengeteg lánynál próbálkoztam és csak elutasítást tapasztaltam. Rájöttem, hogy semmit nem számít a belső, csak a külső vagy a pénz de egyik sincs nekem. Tinderre is felregisztráltam, a lehető legjobb képeimmel. 2 lány húzott jobbra 2 nap alatt, egyiket nem találtam meg de valószínűleg véletlenül volt, a másik nem ír vissza. Azon is gondolkoztam, hogy mennyivel egyszerűbb lenne melegnek lenni, még úgy is több esélyem lenne, dehát fúj, nem leszek bzi semmiképp inkább egyedül maradok örökké. Ha már ennyire nem megy a dolog minden reményt adjak fel? Elsősorban sorstársaim véleménye érdekelne, hogy esetleg, hogy találtak mégis egy lányt, vagy hogy fogadták el, hogy soha senki nem lesz az életükben, de írhatnak mások is akik tudnának segíteni, arcműtét vagy ilyesmi dolgok is érdekelnek.
2020. júl. 30. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
De, majd lesz. Ha te csúnyának látod magadat, egyáltalán nem biztos, hog ymindenki más is.
2020. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!