Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya vagyok nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok nem lehet soha barátnőm?

Figyelt kérdés
Pénzem sincs így ez a lehetőség nincs számomra, hogy azzal szedjek fel egy csajt. Hiába járok jó fodrászhoz, és csinál nekem jó hajakat, az arcom csúnya a szemem se szép, pattanásaim is vannak ezek mellé. Már kezdem feladni a reményt hogy lesz valaha bárkim. Hiába vagyok még fiatal, már rengeteg lánynál próbálkoztam és csak elutasítást tapasztaltam. Rájöttem, hogy semmit nem számít a belső, csak a külső vagy a pénz de egyik sincs nekem. Tinderre is felregisztráltam, a lehető legjobb képeimmel. 2 lány húzott jobbra 2 nap alatt, egyiket nem találtam meg de valószínűleg véletlenül volt, a másik nem ír vissza. Azon is gondolkoztam, hogy mennyivel egyszerűbb lenne melegnek lenni, még úgy is több esélyem lenne, dehát fúj, nem leszek bzi semmiképp inkább egyedül maradok örökké. Ha már ennyire nem megy a dolog minden reményt adjak fel? Elsősorban sorstársaim véleménye érdekelne, hogy esetleg, hogy találtak mégis egy lányt, vagy hogy fogadták el, hogy soha senki nem lesz az életükben, de írhatnak mások is akik tudnának segíteni, arcműtét vagy ilyesmi dolgok is érdekelnek.
2020. júl. 30. 14:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17/F
2020. júl. 30. 14:27
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne a tinderes tapasztalataid alapján vond le azt a következtetést, hogy a kutyának sem kellesz. Ezek alapján úgy veszem észre, hogy rossz helyeken próbálkozol. Persze, hogy a felszínes lányoknak nem fogsz kelleni, ha nincs pénzed meg nem vagy egy adonisz.
2020. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne aggódj mindenkinek van egy ideálja, és valakinek TE vagy az ideálja szvl ne gondolj ilyenekre hogy egyedül maradsz..17 évesen még fiatal vagy de gondolom le rakod s szakmád, és majd el kezdel dolgozni biztos rád talál a szerelem.
2020. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%

Szia! Szerintem itt a legfőbb probléma az, hogy mások reakciója miatt nincs meg a kellő önbizalmad. Amíg magaddal nem leszel kibékülve mind belsőleg mind külsőleg, addig nem várhatod el azt, hogy mások elfogadjanak. Próbálj meg azoknak a személyeknek a véleményére adni, akik számodra is fontosak, főleg ha esetleg van olyan belső negatív tulajdonságod, ami másokat elidegeníthet, ezen tudsz javítani. A külső nem a legfontosabb, sokkal érdemesebb a belsőt látni, én azt javaslom, hogy ne is gondolkozz arcműtéten, mert szerintem az már nem te lennél, ezzel áldott meg az élet, örülj annak, ahogy kinézel, hiszen mindenki ettől és a belsőjétől olyan egyedi. Az önbizalmadat lehet fejleszteni például szakemberrel, de néhány hasznos könyv is sokat tud segíteni. És hidd el, ha sikerül összhangba kerülnöd saját magaddal, és teljes értékűnek tudod érezni magad, a lányok is pozitívabban fognak hozzád közeledni, hiszen akinek magas az önbecsülése, ahhoz jobban vonzódnak a lányok. Fontos, hogy itt nem arra gondolok, hogy az önbizalmad legyen nagy kifelé!

Abban is nagy problémát látok, hogy úgy gondolod, a pénz lehet a kulcs egy szerelemhez. Sajnos ennek a feltételezésnek a mai világban van alapja, de jobban teszed, ha egy olyan lányt keresel magadnak, aki önmagadért tud szeretni, mert hosszú távon ez nem vezet pozitív és őszinte érzelmekhez, maximum egy jelentéktelen, felszínes kapcsolathoz.

L.

2020. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lena7 ***** válasza:
72%

Elószőr is az arcod formáján és a szemeden nemtudsz javítani.

Fogadd el őket! Emiatt ne utáld magad, erről nem te tehetsz. (Bár szerintem nincsen olyan, hogy csúnya szem)


(Meg most komolyan úgy akarod leélni az egész életedet, hogy szomorú meg depis vagy, mert csúnyának érzed magad ? Nem lenne jobb ha elfogadnád magad úgy ahogy vagy és boldog lennél ?)


Hát eléggé rossz körökben mozoghatsz, ha ott csak olyan lányok vannak, akiknek csak a pénz meg a jó külső számít. Szerintem a pozitív kisugárzás meg a normális belső wz sokkal többet ér.

Az emberek külsején lehet változtatni, viszont a lelkén nem igazán. Hiába van egy palinak 10/10 arca/teste, de ha a belseje üres, akkor nem ér semmit.


Nem szabad feladnod, keresgéljél még. Itt gyk-n is van ismerkedős fül, akár oda is kiírhatsz valamit, vagy akár facebookon is beléphestz egy olyan csoportba ami a te érdeklődési körödnek megfelelő és ott is ismerkedhetsz.


Tinderre meg ne alapozzál. Az csak egy alkalmazás.



"Azon is gondolkoztam, hogy mennyivel egyszerűbb lenne melegnek lenni, még úgy is több esélyem lenne"


A melegeknek sokkal nehezebb párt találniuk maguknak. Sokkal többen is ítélik el őket és nehezebb is felvállalni a kapcsolatuk.


Szerintem ha elfogadnád magad és növelnéd egy kicsit az önbizalmad és pozitív kisurgárzásod lenne, akkor sokkal könnyebben tudnál csajozni.


Meg azok a lányok, akiknek csak a pénz kell, azok olyanok is. (Nem lehet velük hosszabb távra tervezni)


Mindenesetre sok sikert kívánok! :)

2020. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
86%

18 éves lány vagyok és csúnyának érzem magam. Bár anyukám gyakran nyugtat, hogy majd jön valaki én is kezdem feladni a reményt 😂


Az arcod miatt ne aggódj az, majd "kinövi" És begyógyul, vagy esetleg keress valami krémet.


A lányok miatt ne aggódj fog majd jönni valaki aki pont leszarja hány pattanásod van és mennyi pénz fekszik a kezedben.


Az olyan hölgyeményektől pedig ne is akarj semmit, (sőt kerüld is őket nagyívben ) akinek a pénz(Ed) az elsődleges, mert az a kapcsolat nem lesz tartós.

2020. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
időnként olyan bűn ronda pasikat látok bomba csajokkal (igaz, buta kinézetűek) - szóval semmi sincs veszve.
2020. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Tinédzserkorban még valóban többen tartják a legfontosabbnak a külsőt. Nem akarok álszent lenni, valóban fontos, DE nem a leglényegesebb! Csakhogy ezt a gondolkodást ilyen kb 20 év alattiakban még nehéz megtalálni, persze tisztelet a kivételnek. A lényeg, hogy nem görcsösen kéne próbálkozni, mert 17 évesen SEMMIVEL sem vagy még elkésve, nagyon sok lánynak se volt még barátja ebben a korban, ez teljesen normális. Másrészt ha valóban csúnya vagy (bár ebben nem vagyok biztos, nem láttalak, de pl a pattanásaid javulni fognak 1-2 év múlva, addig is elmehetsz kozmetikushoz, ha komoly a helyzet, bőrgyógyászhoz is), a tinédzserkorból kilépve jobbak lesznek az esélyeid, mert a korral egyre többen kezdik elengedni mások véleményét, hogy pl jaj, mit szólna a család, ha ilyen partnerem lenne meg elkezdik felismerni, hogy hiába über jóképű valaki, ha a személyisége egy nulla. Nem azt mondom persze, hogy 20 vagy épp 23 felett dőlni fognak a csajok csak úgy, akkor is kell tenni a sikerért, de könnyebben mehet, mint tiniként.
2020. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Először is: ki mondta, hogy csúnya vagy?

A szépség relatív és valaki mindenkinek tetszik!

Még a kopasz, még a borostás, még a kövér is, meg a cigiszagú is stb!


Másrészt: eddig nem megfelelő helyen vagy nem megfelelő személyeknél próbálkoztál és az, hogy azoknak nem tetszettél, csak azt jelenti, hogy nekik más az ízlésük, de ettől még nem vagy csúnya.

2020. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként az átlag ízlés szerint olyan hót ronda embereknek is van párjuk, egy csomó szép meg szingli, szóval igen, neked még lehet sok barátnőd, csak ne legyél búval bélelt és fedezd fel a saját értékeidet!
2020. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!