Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Irtátok vannak platformok de már 2 honapja használom a tindert(badoot is probalgattam)folyamatosan és volt 2 matchem de egyikőjük se irt vissza.élőbe se jobb hiába megyek oda bárkihez mosolyogva pozitivan levegőnek néznek. Már annak is örülnék ha valaki kb rámnézne..

2020. máj. 17. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom furcsán hangzik, de instagramon is vannak ilyen társkereső oldalak, és egyik barátnőmnek be is vált. Azt nem próbáltad?
2020. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj valami jó bemutatkozo szöveget írni és ha rá írsz valakire akkor ne egy szia mizuval hanem ha mondjuk látod hogy egyik képen egy macskával van akkor jegyezd meg hogy te is szereted őket ilyesmi
2020. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tinder/Badoo-t nagyon kevesen veszik komolyan. A lányok nagyon sok üzenetet kapnak, nyílván lehet nem fognak visszaírni.
2020. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező lány vagy?... Velem is ugyanez van.... Egy lány sem akar tőlem semmit a kinézetem miatt... Nekem sem írnak vissza... 23/F
2020. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!