Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol ismerkedjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Csak egy lány vagyok, (16) és még nem volt barátom.

Hova járjak ismerkedni?

Esetleg neten hol lehet?



2020. márc. 8. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Itt most kapsz jó pár privátot, de ha beírtad volna ezt simán Google keresőbe, akkor kidobott volna 200 ilyen tematikájú kérdést gyakorin, amiket már megválaszoltak.
2020. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy Csak egy lány?

Hogy hova járj, attól függ, hol élsz.

Neten szinte bárhol, fb-től kezdve. Élőben nem tudsz?

2020. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozok én is barátnőt találni, de a korunkbeliek mind ugyan olyanok többségbe. Csak a tiktokon tátognak mutogatják magukat meg félmeztelen pózolnak.. :D Akár itt is ismerkedhetsz, akárhol. Csak olyat fogj ki aki nem csak meghúzni akar. Én speciál kivétel vagyok mert én nem akarok meghúzni több lányt egyszerre, nekem csak egy kell aki majd szeret elfogad ahogy vagyok, akivel törődhetek stb, a mai világba ez nem "menő" ezért ránk nem figyelnek. Remélem te is olyan vagy aki hűséges kapcsolatot akar, nem csak egy fiút akivel menőzhetsz hogy neked is van.

Egyszerűen add önmagad, és ne engedd kihasználni magad. Aki megszereti a BELSŐD annak adj esélyt, aki külsőre dícsérget csak, azt csak a bugyid alatt érdeklő dolgok foglalkoztatják... Én is próbálkozok folyamatosan de minden lány kudarc, ők is csak a szexet akarják, kihasználnának engem lelkileg is, flegma lenéző viselkedésük van..

Sok sikert :) -19f

2020. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, neked külön is!
2020. márc. 10. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok nincs mit :) Ha pesti vagy akár én is itt vagyok ;P
2020. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!