Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy nem akarnak velem beszélgetni sem a fiúk? (16/L)

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy akármennyire is igyekszem és magamat adom, érdeklődöm, próbálom fenntartani a beszélgetést egyszerűen nem sikerül. Vagy az van, hogy a srác tök érdekltelen és egy idő után belefáradok az egyoldalú beszélgetésbe, vagy az, hogy tök gördülékenyen megy a beszélgetés, jól kijövünk és mégis eltűnik egy szó nélkül... :( sajnos mindkettőre volt már többször is példa, nem tudom mit csinálok rosszul, de totál el vagyok már keseredve. Azt hittem több esélyem van az interneten, de nem úgy tűnik :(

2020. ápr. 20. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
... tőled nem kapnak VALORANT kulcsot...
2020. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Mert ronda vagy
2020. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Van aki nem tud chaten beszélgetni.

Mondjuk én élőben tök jófej tudok lenni , de chaten én nem tudok néha mit írni.

2020. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Velem mindig lehet beszélgetni, akár itt is

20F

2020. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem csinálsz semmit rosszúl. Egyszerűen a csáveszok agyhalottak és képtelenek egy éppkézláb modnatot leírni.

Bezzeg a keféléshez van eszük.

25/F

2020. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Nehogy bedőlj annak a sok szűz f***nak aki itt vigasztalni akar, nekik is csak az kell, csak képtelenek megkapni, azért próbálkoznak a hozzád hasonló lányoknál, lévén ki vetné meg a figyelmet?


Ha nem vagy ronda, akkor pedig gondolkodj el, hogy a megfelelő közegben mozogsz-e.

2020. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Még egy kérdés 6-os: Az empátia a szüzesség függvénye? Ne legyél már ennyire egyszerű papa. Az ilyen gyökerek mennek el 1 perc alatt, aztán a kedvesüket meg telibeszarják. Tudod arra a guminő is jó, az nem igényel törődést.
2020. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szimplán arról van szó, hogy szartok ti az empátiára, az érzésekre, ugyan úgy kihasználjátok az alacsony önbecsülésű, összetört nőket.
2020. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Interneten hol próbálkozol?
2020. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes válszokat! :)
2020. ápr. 20. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!