Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan egy kocsmában kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan egy kocsmában kellene lennem ha párt szeretnék találni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondja mindenki ott van aki számít 🤣

Pont hogy inkább azok vannak ott akik nem számítanak.

2020. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Akkor elég rossz emberekkel barátkozol. Én sosem szerettem bulizni, nem igazán iszom, gyűlölöm a diszkókat és nem barátkozom olyanokkal, akik oda járnak. Mégis volt már több kapcsolatom.


Azon gondolkozz el, hogy miért vagy olyan társaságban, akiknek más a preferenciájuk mint neked, válts közösséget és a lehetőségek is megváltoznak. Menj olyan társaságba, akik jobban hasonlítanak rád!

2020. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#3

És ugye mindenki arra vágyik, hogy olyasvalakit szedjen fel, akinek az egyetlen rendszeres heti elfoglaltsága a pénteki kocsmázás.


Hirtelen nem is tudom honnan kezdjem el magyarázni, hogy ha az ember valóban "párt" szeretne, akkor ez az elgondolás hány sebből is vérzik, ezért inkább nem állok neki.


Ha valóban párt keresel. Olyat, akivel valóban komoly kapcsolatot szeretnél, akkor nagyon nagy ívben kerülj el mindenkit, aki kocsmázik.

2020. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az olyan lányok akik isznak és olyan helyekre járnak, hogy kocsma, bár, szórakozóhely azok pár ital után simán megcsalnak.
2020. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!