Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan egy kocsmában kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan egy kocsmában kellene lennem ha párt szeretnék találni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne?
2020. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 suliban mindenki ezt mondja, hogy aki számít az péntek este ott van
2020. febr. 21. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor menj, mi bajod lehet? Legfeljebb otthagyod ha nincs semmi.
2020. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Thispain ***** válasza:
100%
Ez effektíve nem igaz. Erre ellenpélda a matek dolgozatot író diákok. Ők iskolán bellül számítanak.
2020. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Ott max egy éjszakás kalandokba találod magad.
2020. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Hát, ha neked ez a színvonal kell...
2020. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem azt mondom, hogy nem jártam kocsmába, mert már az utcán is messziről köszönt a kocsmáros. Viszont csak Topjoy, meg hell ment esetleg akkor is és csocsóztunk. De csak azt is azért mert unatkoztunk néha.

Viszont nem ott lett soha csajom, nem ott ismerkedtem lányokkal.

Péntek este vagy hétvégén meg volt jobb dolgom is mint kocsmázni, mégis fontos ember voltam, mégis számítottam. Suliba majdnem mindenki tudta, hogy kivagyok. Legtöbb tanárral is viccelődünk egymással, mindenki kedvelt, jófejnek tartott aki ismert. Megtudtam adni bárkinek a tiszteletet, aki úgy szólt hozzám.

Kb egész nap csajok vettek körül, kivéve, ha a haveri körrel elmentünk kocsmába játszani, vagy csak úgy inni valamit.


Nem attól voltam valaki, hogy a kocsmába csúsztam részegen. Inkább attól, hogy vicces, udvarias, segítőkész, okos gyerek voltam. Bárkinek volt valami baja, pl csajok szomik voltak tudták hogy ott voltam és beszélhettek róla, vagy ha valakinek problémája volt elintéztem. Még ha valaki összebalhézott valakivel abban is tudtam segíteni, csak 2 szavamba került és el volt intézve minden IS. Ezekhez csak annyi kellett hogy én is úgy álljak másokhoz, ahogy azt elvárom viszonzásul. Egyszer ha csalódok nincs második dobás.


Neked se kell a kocsmában ülni ahhoz, hogy legyél valaki. Csak barátkozz, legyél önmagad, ne színészkedj, tanulj, érdeklődj, legyél udvarias.

2020. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, errefelé a lányok nem kocsmákban ücsörögnek.
2020. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne oda menj, ha igaz kapcsolatot szeretnél.
2020. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!