Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen sose volt barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen sose volt barátnőm és az idei szilvesztert is full egyedül fogom tölteni de sose akart velem egy lány sem szóba állni mert nem drogozom és vagyok nagyképű, ami alap a korosztályomnál. Reménytelen helyzet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed választ add arra miért nincs barátnöd
2019. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én kb csak ilyenekkel találkoztam, bár ahol élek ott ilyen műszőke disco-s tinicsajokból van nagyon sok meg c.gányokból ,lehet ezért.
2019. dec. 5. 21:41
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél már olyan és szedjél már fel egy lányt végre. Ne azzal foglalkozz hogy ki milyen csak hogy te mit érzel a lány iránt és add a tudatára. Szarságokkal nem lehet becsajozni.
2019. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Ember, gondolom az eszedbe sem jutott, hogy az ok egészen véletlenül az is lehet, hogy...

NEM VAGY VONZÓ?!


Nem kell itt ilyen hülyeségeket belemagyarázni, hogy drog meg nagyképűség.


Egyszerűen nem vagy helyes. Nincs benned férfias vonzerő. Nem vagy jóképű.


Persze kipróbálhatod, hogy taszítóként nagyképű leszel vagy drogos, de attól még nem leszel vonzó. Hanem taszító leszel ÉS még egy bunkó füves nyomorék is.


Hát ez van, törődj bele...

2019. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!