Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen sose volt barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen sose volt barátnőm és az idei szilvesztert is full egyedül fogom tölteni de sose akart velem egy lány sem szóba állni mert nem drogozom és vagyok nagyképű, ami alap a korosztályomnál. Reménytelen helyzet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is kb ilyen vagyok, csak nekem volt barátnőm, igaz nem egy éppen nagyon jó kapcsolatok voltak, de most nincs senki, mert nincs normális csaj... Most szilveszterkor én is egyedül leszek, ha nem hívnak, de akkor felmegyek Pestre bulizni egyedül! Én tartottam össze a haveri társaságomat, és hát most már nincs energiám mások után futkározni, csak azért hogy osszeüljünk inni! Ez van ilyenek az emberek és társkeresésben is ez van! 22/F
2019. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg ez van, elég durva morálisan mennyire tévútra lépett a világ.
2019. dec. 5. 16:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy gyökér vagy, ha szerinted csak annak lehet barátnője, aki drogozik.
2019. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A mai magyar lányok kb 90 százaléka csak a drogos,beképzelt,buta embereket szereti.
2019. dec. 5. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, a kislányok szeretik a drogos, bunkó, agyatlan, beképzelt kisfiukat. Az Nők pedig a Férfiakat szeretik. ;)


Férfi= megbízható, figyelmes, szereti, tiszteli a Nőt, nem drogos, nem beképzelt, nem sík hülye.

2019. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Amennyiben te tényleg ilyen hülyeségeket gondolsz, abszolút nem csodálkozom, hogy ilyen problémád van.


18/L

2019. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg azért nem volt még nőd, mert totálisan sötét idióta vagy.
2019. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna bárki is egy drogossal összejönni? Szerintem annak hogy senki se akar veled összejönni nincs köze a drogozáshoz vagy a nagyképűséghez. Egyébként meg rengeteg barátnőm van és egyiktől se hallottam olyat hogy jaj de jó lenne egy drogos nagyképű fiúval lenni meg én se vagyok ilyen. Szóval te nem tudom milyen lányokkal találkoztál eddig de valószínűleg azok az legalja kategóriába tartozók lehettek.
2019. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvagy tévedve komám...

Nem volt még barátnőd, és ilyen képet alkotsz a fiatal hölgyekről, szóba álltál te már egyáltalán egy hús vér lánnyal?

Van köztük jó pár normális, félre ne érts, van olyan aki a te általad le írt úri emberekre bukik, de nem az összes.

Mellesleg mindenki döntse el maga hova szeretne tartozni, ha egy drogos társaságba azaz ő baja. Nem a tiéd.

Normális lányok vannak, és lesznek is. Csak keresni kell. Nem mindegy ugye, hogy 4 lányból vagy 24-ből választod ki a számodra szimpatikus hölgyet. Szóval tágítsd a látó körödet és fogsz találni normális nőket 😀

2019. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hülyeség. Nyilván van akinek ez, van akinek az a nyerő, de nem hiszem hogy ennyire sötétek lennének az emberek.

18l🤷🏼‍♀️

2019. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!