Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy internetes társkereső oldalon ha egy fiú rátok ír, akkor mire vágytok leginkább mondjon nektek kezdésnek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

8-as

Már értem hogy miért nincs semmi neked.

Mizu,jól vagy kérdéssel nem lehet mit válaszolni,semmi vagy aha jól...tehát beszélgetés el se tudod kezdeni vagy fenntartani, már bocs de nagyon unalmas lehetsz erre nagyon kevés lány vevö.

2019. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami személyesebbet, amiről látszik, hogy nekem írta, és nem Control C Control V az egész. A profilom tele van képekkel, amin a legtöbb érdeklődésem látszik, tud válogatni, hogy melyiknél "fog meg". Az se árt, ha magáról ír egy két mondatot. Ha ír, nyilván megnézem a profilját, de azért mégiscsak.


#8

Az ilyeneket én is törlöm. Ha ő arra nem veszi a fáradtságot, hogy leírja, hogy ki ő, mit szeretne, miért vagyok neki szimpatikus, akkor nem fogok neki válaszolni.


Ha megkérdezed, hogy vagyok, akkor leírom, hogy jól és itt el is akadt a beszélgetés. Ha azt írom, hogy éppen magam alatt vagyok, akkor rá fog kérdezni az okára, de azt egy ismeretlennek nem fogom elmondani. Ha azt kérdezi mit csináltam, akkor kapni fog egy számára ismeretlen társaságot, egy ismeretlen körülményt és egy valószínűleg ismeretlen helyszínt, és nem fogom megmagyarázni a teljes életemet, hogy ezeket értse.


18/L

2019. szept. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Én eddig még normális barátkozós komoly szándékú szöveggel egyetlen egy lányt se vettem le a lábáról társkeresőn. Viszont ha egyből rátértem a lényegre és hogy milyen vonzó és akarom őt, ezzel alig tudtam levakarni magamról őket. Sok randi, kapcsi összejött így. Persze tartós egy sem sajnos.
2019. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kiyoko22 ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenek előtt, én a női vonalat erősítem.

Minden lánynak más az ízlése ahogy nektek fiúknak is, így a legjobb ha valami egyedivel (magaddal kapcsolatos dologgal/kérdéssel) indítasz.

Személy szerint én például eddig csak úgy zúgtam bele srácba, ha meg tudott lepni első alkalomra. Volt olyan aki azzal írt rám, hogy "Léptél már csigára?" -> 1 év kapcsolat lett belőle.

A "szia mizu", "korod", "hogy vagy" kezdések önmagukban nem károsak, csak mivel napi szinten kapunk ilyen üzeneteket, már elvesztették az értékük nagy részét, hisz a paradicsomleves is finom de ha napi 3x esze akkor megüli a gyomrodat.

2019. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!