Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy internetes társkereső oldalon ha egy fiú rátok ír, akkor mire vágytok leginkább mondjon nektek kezdésnek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
cs gex gyer sex - nálam ez a "G" point Hunter!
2019. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Arra vágynak hogy valami macsó szöveget lökj nekik.. Sajnos egy "szia van kedved beszélgetni" vagy hasonlóra már a mancsukat sem mozdítják.. Kis nagyravágyók.. Bár a társkereső eleve nem jó sajnos, mondjuk én is neten szeretnék megismerni valakit mert élőbe nem nagyon megy, de hidd el a társkeresőn csak ilyenek vannak sajnos :/

18f

2019. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nálam az a legjobb kezdés, ha visszacsatol valamire, amit az adatlapomon írtam. Nyilván függ attól, hogy milyen oldalról beszélünk, de pl. volt, aki azzal kezdte nálam a kommunikációt, hogy a megjelölt kedvenc íróm egyik könyvével kapcsolatos élményeit mesélte el. Abból lett randi. :)
2019. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Az tetszene, ha mindjuk, érdeklődne a személyemről, és érezném h érdelődik irántam.
2019. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem anno azzal lehetett levenni a lábamról, ha nem volt helyesírási hiba az irományban.
2019. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Valami jópofa köszönés. Lehet tré, de nekem egy ilyen szimpi lenne:


,,Szia, jó reggelt vagy jó estét! :) Itt éppen délután van."


Aztán leírhatná a szándékát, miként került ide és miért írt nekem.


,,Gondolkodtam rajta, hogy sétálok egyet egy emberekkel teli helyen, - hát itt kötöttem ki végül. Néztem jobbra, néztem balra, a szemeim pedig megakadtak rajtad. Legelsőnek a mosolyodon, kifejezetten szimpatikus, hogy ennyire mosolygósnak, vidámnak tűnsz. Az adatlapodon is találkoztam néhány dologgal, ami számomra is kedves. "


És akkor jöhet egy közöspont kibeszélése, utána egy kis érdeklődés másról.


Erre már nincs ilyen gügye példám, sajnos :D De ha jól tudom, megszokták jelölni az emberek a hobbijukat, érdeklődési körüket ezeken az oldalakon, abból lehet szemezgetni.


Kiemelsz egy darabot, - arról leírod a véleményedet röviden. (De nem tömören :P) Jöhet egy személyes sztori hozzá.


Aztán belekérdezel abba, amiben te nem vagy jártás. Például a lány szeret horgolni, lehet róla kérdezni, hogy mióta csinálja, mi tetszett meg benne neki, miket szokott csinálni, mennyire bonyolult, stb stb. De csak ami őszintén érdekel.


Elköszönéskor pedig ne legyen elvárás, hogy vissza írjon. Például ne így vagy hasonlóan zárd le: ,,Várom a leveledet/a válaszodat, szia!"


És ne is a kedvencemmel: ,,(majd) írj" :D


De ennyi kérdezgetés után nem is feltétlen muszáj elköszönni, végül is egy levelezést, egy folyamatos beszélgetést indítottunk el.


Ami még fontos, hogy ne legyen erőltetve a találkozás, egy 2-3 napig még lehet levelezni, ismerkedni, annyi idő alatt kiderül, hogy van-e mondandónk egymás számára és ha van, az valóban érdekel-e minket annyira, hogy pénzt és időt áldozzunk a továbbiakra.


Itt a gyk-n még elfogadjuk amúgy, de ha már élesben megy és a Tinderre fogalmazást, akkor légyszi, legyél már kicsit összeszedettebb. :D

2019. szept. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez a "Szia, van kedved beszélgetni?" kezdés is legalább anmyira lehangoló és üres, mint a Szia,mizu? :D


Eldöntendő kérdésre a válasz mindig igen vagy ne. Ez is semmi, lófütty, nem lehet vele mit kezdeni. Gondolom utána jönne a hol lax, mit dolgozol/tanulsz kérdés...


Nem jó ez így. Ha tényleg BESZÉLGETNI akarsz, akkor nyiss te, dobj fel egy témát. Ne csak állj be az ajtóba üres kézzel. Mert tök jó, hogy megtetted az első lépést, tényleg nagyon jó, csak ennél több kell.


Köszönj, ha nagyon kiakar jönni, akkor tedd fel ezt a banális kérdést, majd kezdj el magadról mesélni. Aztán kérdezz a másik félről. (Csak ne azt, hogy "mesélj magadról" :D) Mit gondol arról, amit te leírtál? Ő mennyire van benne a témában? Az adatlapján láttad, hogy kutyafüle és fapapucs. Mesélne-e ezekről? Stb. Stb.


És nem kell amúgy a "macsóduma". Értelmes, emberi dumát szeretnénk, amiről lehet beszélgetni is.


Egy kis nyitottság és fantázia kérdése az egész. Próbáljátok ki, megfog nyílni előttetek a világ. ;)

2019. szept. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Figyelj már 82%-os csajszi, azért mert nem mindenki valami más-más hülyeséggel jön elő hanem meg meri kérdezni "hogy vagy" vagy ilyesmi, ez neked miért gond? ha te többre vágysz, várj a nagyképű kis hercegedre, amelyik lánynak nem tetszik ha valaki érdeklődik róla, egyértelműen nagy egó, vagy kis hercegnőnek képzeli magát, na és az ilyen felőlem máris nem érdemli meg a foglalkozást, az ilyennek csak a bizonyítgatás a talpnyalás kell és valami zsíros kis szöveg... Hidd el, ha valakire ráírunk aki egy elfogadó aranyos lány lesz és nem valami fullos szöveget vár el másképp az egója miatt vissza sem ír a bunkó fajzata, akkor azt a lányt pont nem fogja érdekelni mennyire nagymenő és nyomulós az adott szöveg, hanem kezdetnek és mondom, KEZDETNEK valaki érdeklődik hogy "hogy vagy" stb nem pedig faggatja mindenről, az a NORMÁLIS lány ennek is örülni fog. Szerintem akit egy ilyesmi befolyásol hogy nem éppen valami nagy beképzelt szöveggel írnak rá, az olyan ne is kapjon igazi szeretetet, mert egészen egyszerűen NEM ÉRDEMLI MEG. Magányos vagyok, de inkább keresek tovább mint hogy egy olyan lányal kezdjek foglalkozni aki tudomást sem vesz rólam, mert éppen a "hogy vagy?" és hasonlók az ő kis egójának nem elég.. Istenem, akkor menjetek a tinderre, ott vannak ilyen öntelt srácok.
2019. szept. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom most én leszek a rossz, de ilyen értelmetlen "cukiságokkal" levenni egy lányt a lábáról semmit sem ér.. Az az igazi hogy ha elfogad úgy és olyannak amilyen vagyok, személy szerint úgy gondolom hogy a szeretetért nem kell nyalizni és teperni 0-24, főleg az első mondatba ilyen "bókokat", ha kedveli egymást 2 ember akkor betanult hülye szövegek nélkül is menni fog ;)
2019. szept. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

#8,


A "szia, mizu?"-val az a gond, hogy ha azt írom rá, hogy "szia, semmi" akkor már meg is rekedt a beszélgetés. Én kifejezetten nem szeretem, ha nekem kell gürizni, faggatni a másikat, mert máskülönben nem halad a beszélgetés. Ellenben ha olyat kérdez, hogy "miért Ausztráliába akarsz kiköltözni?", mert kinn van az adatlapomon, akkor legalább tudok 3-4 mondatot is írni.

2019. szept. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!