Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora nálatok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora nálatok az elvárás lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves fiú vagyok.

Idáig sosem volt barátnőm..

Szerintem a külsömmel lehet valami baj mert a dumámra azt mondták elég jó és egyedi.

Átlagos kinézetem van szerintem, sportolok, adok magamra, ápolt vagyok stb.

Idáig ahány lánynál be próbálkoztam az összes vissza utasított.

Személyesen is és ha interneten írtam valakinek, hogy szívesen megismerném nem válaszol...

Minden lánynak csak a nagyon jó képű srácok jönnek be, vagy azért van esélyem így?

Tudom a szépség relatív meg stb, csak már kezdem feladni, hogy sose fogok tetszeni senkinek.

Bocsánat ha volt benne általánosítás, próbáltam igényesen és senkit nem megbántva leirni a kérdésemet.

Előre is köszönöm annak aki leirja a véleményét 🙂



2019. aug. 12. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos irreálisan magasak az elvárások a “mai” mi korunkbeli lányok körében.. Elvárják, hogy te szuper jóképű, magas, izmos félisten legyél miközben bennük a fele sincs meg. Persze az is lehet, hogy eddig rossz helyen keresgéltél de én is ezt tapasztalom a barátnőim körében...

16/L

2019. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Sajnos bennem ezeknek jó része nincsen meg amit a barátnőid elvárnak.

De remélem vannak még kivételek.

2019. aug. 12. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak az számít, hogy az illető legyen ápolt, a testalkat nem számít (nyilván ne legyen olyan mint Molnár Krisztián, de ha kicsit duci, az még simán jó.) A hosszú hajat szeretem, de az nem elvárás. Az meg alap, hogy a személyisége rendben legyen, ne legyen idióta, meg bunkó, stb. A magasságos dolgot sosem értettem, felőlem lehet 160 cm is. Ez nagy elvárásnak számít?
2019. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as, köszönöm a választ.

Szerintem ez nem nagy elvárás, sőt egyáltalán nem az. Ezek alap dolgok szerintem, ami nagyon sok emberre igaz. 🙂

2019. aug. 12. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem igazából az számít hogy ápolt legyen a srác inkább a belső értékekre adok.

16L

2019. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nadina1900 válasza:
100%

Szia.

Figyelj ne izgulj erre rá. Vannak még normális lányok.

Sokan nem szeretik,ha csak random rájuk írsz facebookon. Ha szeretnél neten ismerkedni ajánlok valami beszélgetős oldalt. (Azok legtöbbje ezért van)


Szerintem tényleg fontos,hogy az illető ápolt legyen és ne legyen iszonyatosan flegma, vagy bunkó.

Én nekem nem elvárás,hogy legyen kigyúrt stb. (De mint előttem is említették ne legyen túl elhízott, de ha van egy kis hasa az nem gond, vagy combja)


Az meg a lányok saját hóbortja,ha magasabb én is jobban szeretem, mondjuk nálam nem nehezebb magasabbnak lenni.


Próbálkozz csak tovább, aztán hidd el lesz olyan lány aki értékelni fogja.


17/L

2019. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt 3 kapcsolatom, de azóta másfél éve nem találok senkit , még tinderrel sem :D (20 fiú). Pici hasam van, viszont ápolt vagyok és nagyon kommunikatív, de valami nem jön össze a mai lányoknál. Jelenleg egy szexkapcsolatom van, egy nálam jóval idősebb nővel, ami azért jöhetett létre, mert őket már nem érdekli annyira a külsőség, elmondta, hogy még nem beszélt ennyire érett 20 évessel, szóval én anno a te korodban és párkapcsolat terén általában abba kapaszkodom, hogy még kell pár év, hogy a korombelieknek se az legyen az első, hogy hány kockád van, nyilván ez általánosítás, de akinek nem inge.. Úgyhogy kitartást.
2019. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én már jóval idősebb vagyok nálad. Másfél éve vagyok egyedül, ami alatt gyakorlatilag nullára csökkentettem az elvárásaimat, de még így sem könnyű. Pedig már tényleg csak annyit szeretnék, hogy ne legyen se büdös a pasi, se feltűnően ostoba, és legyen humora. Ja, meg mivel magas vagyok, ne legyen sokkal alacsonyabb nálam, legfeljebb egy kicsit. Ezek túlzó elvárások szerinted?
2019. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!