Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztem azzal a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem azzal a lánnyal aki bejön tudnátok egy két romantikus dolgot amivel tuti hogy megbocsájtana?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy lány akivel régen jártam de most megint kavarunk nekem nagyon bejon vagyis hat szeretem nagyon de ő nem akkar járni velem mert messze lakunk egymástól vagyis tanulunk es csak nyáron lesz itthon


Na lényeg osszevesztunk mert mondtam neki szombaton hogy szeretnek vele beszélni nem akkart aztán ezen osszevesztunk és annyira h nap végére már utalt


És most szeretnem h megbocsájtson és ezért egy két jó ötlet szeretnek hallani


Nekem az jutott eszembe hogy kötettek egy csokrot megirok melle egy levelet


Vagy valamilyen étteremben foglalók helyet és ott hagyok valami üzenetet hogy ne haragudjon aztán oda megyek


Vagy valami ilyesmi ötlet valakinek nincs mert nagyon szeretem ezt a lányt es nem szeretnem ha haragudna ram előre is köszönöm :)


2019. ápr. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akar veled lenni, akkor bármit is teszel nem fogja magát meggondolni.

Neked pedig tiszteletben kéne tartanod a dőntését és el kellene fogadnod!

2019. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
szerintem mondd neki hogy átnézed a nyelvtankönyvet érte
2019. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akar járni veled, mert az év nagy részében távol vagytok egymástól.

Nem akart szombaton beszélni veled.

Kérlek hagyd békén ezt a lányt. Elég érthetően a tudtodra adta hogy nem kíváncsi rád, innentől kezdve sima bunkóság tovább nyomulni. Biztos vagyok benne hogy negatívan fogadná a virágot, éttermet meg egyéb ilyen színpadias megnyilvánulásaidat is.

2019. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!