Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sem kellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem kellett volna? Ebből leeshetett a fiúnak h bejön nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, csak annyi a bökkenő, hogy látásból ismerjük egymást csak. Nekem szimpatikus, és mindig előre köszönt ezért felkerestem facebookon, ott kölcsönösen lájkolunk egymásnak, de elhatároztam h ráírok, semmiféle beszélgetés nélkül a nevenapján küldtem neki egy üdvözlőképet, amin az általam készített süti volt. Utána beszédbe elegyedtünk, beszéltük hogy kivel mizu, ott nagyon kedves volt velem, próbáltam érdeklődést mutatni felé, amit ő is viszonzott, de azóta a nap óta nem dumáltunk. Gondoltam hogy írok neki, de eddig állandóan én léptem, viszont kicsit cikinek érzem h én mentem rá facebookon is meg nevre szóló sütit küldök neki, aztán most nincs semmi. Kicsit csalódott is vagyok meg valahogy cikinek érzem, hogy lány létemre én megyek utána :(...

17/l


2019. márc. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezek alapján szerintem tényleg nem érdeklődhet különösebben, csak kedves. :( Esetleg még egyszer megpróbálhatnád elhívni, hogy élőben rendesen beszlégessetem, és megmutasd a személyiségedet neki.
2019. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem esett még le neki,csináld azt amit jónak látsz ne fogd visza magad,de azert túlzásba se ess , lehet kicsit elhamarkodottnak érzi azt hogy utána mész ahogy te fogalmaztál azzal nincs is semmi gond csak ne ennyire,ha jobban átgondolom kicsit fogd visza magad(nem roszbol),mert elijeszted várj amíg kicsit lecsillapodnak a dolgok lépj kissebeket nem kell ennyire elsietni és ha ennyire kedves volt veled viszonozni fogja majd!csak idő kell neki


Az én szerény véleményem

Sok sikert

2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek alapján tényleg úgy tűnik, hogy csak kedves ez a fiú, érthető is, hogy miért tetszik neked :)

Szerintem viszont még egyáltalán nem vitted túlzásba. Ha a beszélgetések alatt nem tőmondatokban válaszolt neked, amolyan lerázós stílusban, akkor nincs gond.

Az már jó, hogy érzékeled, hogy van egy határ, amit nem kéne átlépni a közeledésben, de szerintem még nyugodtan ráköszönhetsz párszor. Ezzel még nem mész utána, és a mai korban eléggé elmosódtak a fiú/lány szerepek az ismerkedésben, szinte bármit lehet már.

Egy plusz tanács; ha újra ráírsz, vagy ha még beszélsz is vele, próbálj ne csak annyival kezdeni, hogy "mizu", vagy valami ilyesmi. Légy kicsit kreatívabb :)

Sok sikert hozzá!

2019. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad! Nem volt ciki, ne érezd magad kínosnak :D

Legalább rendes volt a srác veled, szerintem barátként tekint rád.

2019. márc. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!