Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó hogy a haveromnak a munkahelyén van lány aki ott dolgozik a kávézóban. Már kb. 1 éve oda vagyok érte és nem tudom hogyan szólítsam le. Isten igazából csak 1-2x beszéltem vele azt is úgy hogy vettem valamit , de amúgy rendes volt. Szóval nem tudom hogyan szólítsam meg , hogy adja meg a számát , instáját stb. Teljesen az ideálom külsőre illetve belsőre is ahogy beszéltem vele (mondom max 1 mondatot). Légyszives adjatok tanácsokat hogyan kéne leszólítanom vagy valami ilyesmi. Előre is köszönöm a válaszokat.

18/F (a lány is kb annyi mint én max 1 évvel idősebb)



2019. ápr. 8. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha helyedbe lennék rendszeressen bejárnék és mosolyognék persze, ne úgy nézzél ki mint egy komás aki nem rég végzett a 12 órával, és tettetni akarja hogy jól van. Meg hogy ha bejársz rendszeresen akkor kitapasztalod mikor érdemes menni és mikor tudsz úgy beszélni vele hogy nem tartod fel. Ja és csak lazán ne túl rámenősen.
2019. ápr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is mindig rágörcsöltem ezekre, de nem szabad:) a legegyszerűbb módja mindennek, ha spontán vagy és önmagadat adod. Azt tanácsolom,ha nincs bent senki a kávézóban, akkor kezdeményezz vele beszélgetést kizárólag, mert akkor jó eséllyel jobban tud rád figyelni, ha érdekled. Ha más nem, legalább a társaság miatt mert unatkozik:D és akkor is legalább megpróbáltad.. Kérj egy kávét és fűzz hozzá valamit, kérdezd. pl egyszerűbb dolgokkal, "már láttalak párszor, mióta is dolgozol itt? és szeretsz itt dolgozni? mellette tanulsz? messze laksz egyébként? onnan jársz be? stb.. te szoktál kávézni? szívesen meginnék veled egyet valamikor..amugy instazol?" és remélhetőleg már meg is van a kiscsaj instája:) hajrá, minden rajtad múlik! csak tökösen, vérfasszal!

25/f

2019. ápr. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!