Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg ezt az egeszet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt az egeszet?

Figyelt kérdés
A baratom mondta hogy majd egyszer le szeretne velem fekudni es en is o vele,de ahhoz kepest meg sehol se tartunk mert a srac eleg felenk. Kicsit gyerekes mindig csak burkoltan beszel a temarol vagy vicceskedve en meg komolyan felhoztam a temat es mondtam hogy majd anyuval elmegyunk gyogyszereket feliratni es akkor mehet a dolog. Meg petting is csak egyszer volt eleg regen de csak ugy h a szuleim nem voltam otthon. Amugy erdekes mert ugy nem mer meg fogdosni se ha a szuleim otthon vannak pedig amikor csokoloztunk egyszer se nyitottak rank szoval siman meg lehetne oldani. O meg olyankor nem szokott athivni amikor a szulei nincsenek otthon. En meg nem akarom a szuleim elzavarni otthonrol sajnos ok nem annyira kimozdulos fajtak... es kicsit ciki lenne oket elkuldeni. En 17 vagyok o 18 es 3honapja tart a kapcsolat

2018. szept. 9. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért ilyen. Én biztos élnék egy ilyen lehetőséggel.
2018. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezted már erről?

Én azóta vagyok ilyen, mióta egy jó pár csalódáson, átverésen, kihasználáson átestem. Nem bízom még abban sem mit látok, ehhez viszont nagy bizalom kell. Adjatok még időt, 3 hónap nem valami sok, tudom, hogy a mai világ rohan, de én kevésnek tartom.

2018. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!