Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mondjam le az...

Szerintetek mondjam le az egeszet? Vagy hogy oldjam meg? :/

Figyelt kérdés

holnap ugy terveztuk baratnommel hogy ottalszunk egy sracnal akinel ott alszik egy haverja is.(nem ismerjuk egymast a sraccal) a lenyeg az, hogy nekem pont most jott meg. tudom, hogy ha most lemondom ezt valoszinuleg ezen a nyaron mar nem is tudjuk ujra osszehozni.. dehat igy meg nem tudom mi legyen.:/ szerintetek?

(bocsi az esetleges helyesirasi hibakert, telefonrol irtam.)


2014. aug. 6. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most komolyan leakartál feküdni egy idegennel?
2014. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez most gruppentöcsök?
2014. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem, nem akartam lefekudni vele ws nem is gruppen. csak nemtudom mire szamitsak es nem tudom hogy legyen ez az egesz.
2014. aug. 6. 01:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Most jött meg először vagy mi, hogy nem tudod mire számíts?
2014. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mennyel,hiszen nem akartál lefeküdni vele,akkor miért számítana a menstruációd? :"D
2014. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na jo. szoval az a helyzet hogy ugyebar nem ismerem a sracot, a nevet sem tudom,.attol fugg hogy sikerul ez az egesz, milyen viszonyban leszunk egymassal estere meg mittudomen ilyesmik. nem akarok semmit elore kijelenteni, de tenyleg nem tudom mi lesz.
2014. aug. 6. 01:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyarul ha megüti a szintet simán megdugatod magad vele, de még nem tudod, hogy így lesz-e.
2014. aug. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
haat nemegeszen, de fogjuk ra.:D es kulonben is max csak megdugatnam* a helyzet jelen allasa szerint.
2014. aug. 6. 01:43
 9/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd ismeri őket, vagy csak úgy elindultok a nagyvilágba?
2014. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a baratnom ismeri a sracot akihez megyunk de a haverjat nem ismeri (elmeletileg) egyikonk sem.
2014. aug. 6. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!