Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy fiú és nem tudom, hogy mondjam el neki az egészet! részletek lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Nyár óta ismerem és csoport társak vagyunk. Elmondtam neki, hogy tetszik meg minden. Emiatt sírtam is egy csomót. Aztán szeptemberben pedig egyik osztálytársam tetszett meg. Neki is elmondtam, mert annyira hülye voltam. Megbeszéltük, hogy elmegyünk sétálni, de soha nem jött össze. Valahogy úgy érzem nem is fog, mert megváltozott és nem is beszélünk. Ez volt kb. idáig. Túl léptem mind2-őn. Csak most jött a nehézség!

Megtetszett egy másik osztálytársam, aki összeakart jönni egyik barátnőmmel, de a lánynak nem tetszik és ő a tanulással akar foglalkozni és nem a fiúval. Erről én már tudtam és így rosszul is esett. Most a srác egyedül van. Gondolkodtam, hogy elmondom neki, hogy mit érzek, de nem merem az előző két elutasítás miatt! Félek a következményektől! Meg mi van, ha neki egyáltalán nem tetszek? Ezt nem akarom tudni. Szerinted mit csináljak?



2013. jan. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes ajtóstul rontani a házba. Nem is ismernek, nem tudnak mit kezdeni ezzel a dologgal. Legalább nem használtak ki, ennek örülj amúgy.


Rátérve a jelenlegi helyzetre, keresd egyszer-kétszer a srác társaságát, próbálj meg beszélgetni vele. Hétköznapi dolgokról, próbáld megismerni, és hagyd, hogy ő is megismerhessen. Ha kezd kialakulni, ő is keres téged, akkor azt már érezni és látni fogod később.

2013. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
beszélek vele nagyon sokszor... de ő nem valószínű,hogy fog kezdeményezni!! :(
2013. jan. 30. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor elképzelhető, hogy nem úgy néz rád, ahogy te szeretnéd. Az a baj, hogy ezzel nem tudsz mit csinálni.
2013. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is tetszik most egy fiu es en se mondtam el neki. Szoktunk ,,szemezni" es akkor en ramosolygok, ő is mosolygott mar vissza, de szerintem neki nem tetszek.:/
2017. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!