Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a célravezetöbb ha össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célravezetöbb ha össze szeretnék jönni egy "lánybarátommal"? Játszani az elérhetetlen fiút, vagy nyíltabb lapokkal játszani?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már visszautasított korábban, de biztos helyröl tudom, hogy egyébként bejövök neki minden téren.

Amikor elérhetetlent játszom, akkor érzékelem a kétségbeesését. Viszont azt is tudom, hogy magátol sosem kezdeményezne.

Azonban mikor kedves és udvarló típusu vagyok, látom, hogy jól esik neki valamilyen szinten, de akkor meg ö kezdi el játszani az elérhetetlent.


Ha hosszú távon udvarolok neki szolídan, az lehet megoldás? Vagy muszáj elérhetetlennek is tünni, és megmutatni, hogy nem csak ö létezik?


Mi a megoldás erre a problémára?


2019. febr. 22. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
'Szia, régóta tetszel már, nincs kedved elmenni velem valahová?'
2019. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"hosszú távon udvarolok neki szolídan" jó megközelítésnek tűnik. igazából azt kellene megtudni miért tartja a két lépés távolságot, ha ennyire bejössz neki. Egy forrás nem forrás.
2019. febr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell elrontani egy barátságot? Nincs elég lány a világon?
2019. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy magába roskadva sírjon minden este, ne akarj elérhetetlennek tűnni...
2019. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hadd játsza csak az elérhetetlent, egy idő után meg fogja unni, és akkor eljön a te időd! 😘
2019. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!