Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a célravezetőbb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a célravezetőbb?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba,összesen van 4 osztály,szóval mindenki lát mindenkit és kiszemeltem őt,nagyon megtetszett,facebookon be is jelöltem tegnap előtt,visszaigazolt,azon gondolkodom,hogy menjek oda hozzá suliban amikor ritka alkalmakkor egyedül van,mert általában az egyik lány osztálytársával sétálgat,vagy írjak neki facebookon?

2x vagyok suliban egy héten mert egy nap szakórák máshol és 2 nap gyakorlatom van szóval ritkán látom és jövőheten 1x leszek iskolába mert 4 napra elutazom versenyre szóval megint sokat kéne várjak a megszólítására.

Ti mit tennétek?

17/F



2017. nov. 10. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp személyesen intézd a dolgot.
2017. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. nov. 10. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2017. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!