Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? El...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? El fog felejteni? Oda lesz minden?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe 2 éve szerelmes vagyok, de tényleg ez nem csak tetszés vagy mánia vagy ilyesmi. 2 éve kavartunk, de elég rossz vége lett, ráadásul osztálytársak is vagyunk...

Most szakított az utánam következő barátnőjével (aki amúgy ugyanúgy osztálytársunk)

Aztán valahogy úgy hozta a sors, hogy újra elkezdtünk beszélni és jóban lenni és már csomó pletykát hallottam, hogy azt hiszik, hogy velem akar most összejönni, ami nem igaz, mert megbeszéltük, hogy nem fogjuk többé elcseszni ilyen hülyeséggel a barátságunk. Ezzel nem is lenne semmi baj csak ő mást szeret, azt a lányt, akit én ki nem állhatok és állandóan arról beszél, hogy mennyire szereti őt és hogy vissza akarja kapni. Valószínűleg ez sikerülni fog neki, újra összejönnek, de akkor mi lesz velem? Teljesen elfelejt engem? Vagy csak már nem fogunk beszélni? Mit tehetnék? Nem akarok újra elveszíteni...



2018. dec. 2. 00:41
 1/2 DTR42 válasza:
Az életben általában nem csak egy szerelem van. Nem kell elfelehtened. Úgyse tudod. Csak lépj
2018. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elfelejteni biztosan nem fog, hiszen osztálytalálkozókon úgyis találkoztok.

Viszont - nézetem szerint elveszted őt, hiszen egy másik lánnyal való szakítása után csak barátságban egyeztetek meg és ő most egy olyan lánnyal tart kapcsolatot, kit te ki nem állhatsz (de ez a kettőtök viszonyán semmit sem változtat).

Sírd ki magad, aztán mondj le erről a fiúról.

2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!