Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet felejteni gyorsan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luis19 kérdése:

Hogy lehet felejteni gyorsan? Barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok még az exembe. Igazából 1 évet voltunk együtt. Ő mindent tudott rólam. Tudta milyen életet élek stb. Igazából én 18 vagyok és ő 14. Mindkettőnknek ugyan akkor van a szülinapunk. Igazából nem zavart ez a 4 év. Mert a korához képest nem olyan volt mint a többi. De vége lett. És ugye persze most megy át a kamszkoron meg a középsuli. Neki nagyon gyrosan lett egy új szerelme.. és az az igazság, hogy én még nagyon szerete. Igaz, hogy az idő segít de valahogy nem akar elmúlni. Amíg ő boldog én szomorú vagyok, amíg ő nevet én "sírok" persze belül. Érdekes ez a szerelem. Főleg, hogy nincsennek barátaim akik segítenének felejteni. Na de nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy mit is tegyek?
2018. szept. 25. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Segítenék, de zavaros az amit írtál. Te most fiú vagy, vagy lány?
2018. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiú.
2018. szept. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!