Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú megvédi a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megvédi a volt párját egy vitában, a mostani párjával szemben, szerintetek őt szereti még?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem feltétlen. Ha a vitában az exnek volt igaza, és alapvetően igazságos gondolkodású, nem egy részrehajló ember a barátod, akkor nem feltétlenül.


Ez a témától és (ex)barátod személyiségétől függ.

2018. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy vitának érzelmeken kívül, csakis észérvek alkalmazásával kell folynia...de mivel a magyar társadalom legalább 70%-a erre alkalmatlan, ezért esély van rá, hogy jogos a feltételezésed.
2018. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért védi meg valaki a volt párját, mert senki nem akarja azt, hogy azt gondolják róla, hogy egy hülével járt.


Pl.: Egy beszélgetés során megemlíti a párod, hogy az exed egy léhütö senki volt. Ekkor vagy elfogadod ezt, és azt mondod, hogy igen én egy idiótával jártam(így én is akkor egy idióta voltam), vagy megvéde, hogy hát azért nem is volt ö léhütö, néha elment dolgozni(ezzel is magadat szebb képbe feltüntetni).

2018. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha valakinek (szerintem) igaza van, akkor neki adok igazat. Még akkor is, ha kifejezetten utálom az illetőt.


És még valami: én nagyon utálnám, ha párom szidná valamelyik volt barátnőmet. Nyilván nem voltak hibátlanok, nem véletlenül ment tönkre velük a kapcsolatom, netán súlyos csalódást is okoztak. De nyilván szerethető emberek is voltak, hisz nem véletlenül tartott valamennyi ideig a kapcsolatunk.


Szerintem az a helyes, ha a mostani barátnő sosem minősíti a volt barátnőt (kivéve, ha ő is ismeri, és a fiútól független dolog okán mond róla véleményt).

2018. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!