Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2napja beszélgetek egy csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2napja beszélgetek egy csajjal (Bővebb lennt)?

Figyelt kérdés

2napja beszélgetek egy csajjal viszont netről(insta,messenger)4hónapja..Jó az túlzás hogy ismerem de jóban vagyunk.

Valahogy felhoztam neki Kedden a szex témát és láttam hogy ez rohadtul tetszett neki..Majd elkezdtem mesélni neki történeteket hogy miként ...-nám meg,és teljesen odáig volt értük :D Küldött félmeztelen képet bugyiban és rohadtul bejött a lány teste meg alapból az arca is,a haja,stilusa..

Azt tudom hogy a lány összejönne velem csak az az egyetlen baj hogy én Pesten és ő meg tőlem 100km-re levő városban él amit eddig is tudtam csak eddig nem érdekelt olyan szinten és most meg megtudtam ezeket róla és kezdek nagyon odalenni érte..Ma éjszaka is 5-ig maradtunk fent mert elmondtam neki a szokásos esti mesét :D És utána irta hogy 8kor kelnie kell mert találkozik egy volt exével akinek van barátnője és szereti és teljesen féltékeny lettem

Meg a másik ami engem nem érdekel hogy én 18 vagyok a lány meg 15



2018. júl. 20. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Bukó a sztori. Felejtsdel.
2018. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tinikor szégyenei vagytok.
2018. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez qrv@ jól esett xD

Szr ügy, max. elmehetsz mebaxni őt.

Amúgy elég ribinek tűnik a csaj.

2018. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A harmasnak igaza van... egyebkent nincs semmi kerdes amire valaszolhatnank, de azert elmondom a velemenyem.

Szerintem ebbol nem lesz semmi komoly kapcsolat, max par egyejszakas, azert ne gondold hogy szerelmes lesz beled attol hogy barokk kormondatokban leirod neki hogy hogy dugeszolnad meg ot😂 na meg a bugyis kepek.. de ha azt akarod hogy meglegyen a csaj akkor add be siman, o is akarja😏

2018. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idióták vagytok! :)
2018. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig szereti az exét aki ott van helyben, Te pedig 100 km távolságban!

Kissé hátrányosnak érzem a helyzetedet azzal szemben aki helyben van. Főleg ilyen távolsággal! Néhány dugás összejöhet, de hosszú távon nem fog működni! Ez saját tapasztalat.

2018. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom :D Olvasom,olvasom...és amikor a végén megláttam hány évesek vagytok majdnem elhánytam magam. Undorítóak vagytok mindketten. Az ilyenekből lesznek a 18 éves korukra kiégett ócska rib.ncok...Te meg emberrr. 2 napja beszélgetsz egy csajjal? Az interneten? Tetszik a haja,arca,teste? És az nem baj ha egy buta vacak? Az nem baj ha egy értelmes mondatot nem tud összenyögni? Anyádéknak majd azt mondod hogy: de nézzétek az arcát milyen szép? Ők is ugyan úgy megtapsolnának biztos,ahogy most én! Ideje felnőni!
2018. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!