Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy buliban egy csajjal...

Ha egy buliban egy csajjal tancolok meg beszelgetek hogyan kapjam le? Mikor van az a pont amikor lehet? Es nyelves csokkal vagy csak siman?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellő tapasztalattal tudni fogod. De előtte pár nyakrapuszi sosem árthat meg. :D
2013. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en utalom, mikor mar a 2. zenenel a nyelvet nyujtogatja a pasi...

viszont egyszer reszem volt egy olyan pasival tancolni, aki nagyon ertette a dolgat. nagyon ritkan jarok bulizni, ugyhogy meg is lepett a siker. :)

Imadom, mikor eloszor a pasi elkezdi a nyakam puszilgatni, majd egyre halad felfele, de en pl. az a fajta lany vagyok, aki nem csokolozok idegenekkel. Ugyhogy csak egy kis forro tancika szokott lenni, de esetleg a lazabb lanyokat ezzel a nyakrapuszis kezdessel nagyon meg fogod tudni fogni, ez 10/9-nek bejon. Semmikepp ne nyelvessel kezdj, az idegelo, amikor a "begerjedt" nyelvet kezdi nyujtogatni egy srac. Csak lazan kezdd el izlelgetni, majd ha akarja, johet a nyelves.

17/l

2013. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt érzed magadtól. Én mindig a szemébe nézek, és közelebb húzom lassan magamhoz, szorosabban, hogy az orrunk majdnem összeérjen. Mindig érzem, hogy mikor lehet, a reakciója is sokat számít. Ha meg nem sietem el, a sokadik ilyen után magától smárol le :) Ne rögtön nyelvessel nyiss, finoman, érzékien az alsó ajkát "kóstold meg"

A legrosszabb az lehet, hogy megpróbálod, és ha félrehúzza az arcát, megpuszilod. Az sem tragédia :)


24/F

2013. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!