Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan lányok, akibe...

Vannak olyan lányok, akibe kb. minden fiú belészeret, ez nem értem, miért pont beléjük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megérteni, vannak olyan lányok akik nem is a legszebbek,de mégis belészeret minden fiú(tudom jó a személyisége)de akkor is.Ez hogy lehetséges? Én is viccesnek tartom magam ,meg minden egyébb, belém is már szerettek bele, de hogy valakibe ,mindenki kb. nem értem.
2013. okt. 30. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, talán mert képesek olyan megerőltető dolgokra, mint visszaköszönni vagy beszélgetést kezdeményezni?
2013. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne általánosíts!!

köszi

2013. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó köszönni kb. minden normális ember szerintem. És nem általánosítok, mivan?
2013. okt. 30. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, vannak ilyenek, nekem is van egy ilyen barátnőm. én úgy gondolom, hogy a legtöbb embernek a minimum elvárásai azonosak, és ha ezeknek mind megfelel egy személy, akkor sokak fogják tökéletesnek találni. az én barátnőm nagyon művelt és intelligens, de mellette nagyon jó a humora, imád viccelődni, de mégis komoly. ezen túl az érdeklődési köre elég fiús, imádja az autókat, autósportokat, repülőket, de beszélgetni szinte bármiről lehet vele. emellett kedves, őszinte és megbízható, bár van egy sajátos stílusa, pl határozottan nem az a mézes mázos cuki lányka, aki mindenkivel bájolog. ő kegyetlenül őszinte - de ez sokaknak bejön. és hab a tortán, hogy még szép is, mi több, jóval átlagon felüli külsővel rendelkezik. azt hiszem nincs olyan egészséges férfi, aki ne szeretne bele, mert egyszerűen ideális, minden szempontból.

én egyedül azért nem vagyok rá féltékeny, mert van barátom, aki engem talál tökéletesnek :)

2013. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 31. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!