Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha beszélgetek egy csajjal...

Ha beszélgetek egy csajjal facebook-on, és nem kérdez vissza akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Konkrétan pénteken egy társaságba voltam kis ideig egy lánnyal,de nem beszélgettünk..tegnap bejelöltem,lájkoltam pár képét,ma ráírtam..kérdezgettem milyen napja volt stb,és ő egyszer kérdezett vissza..

Ez azt jelenti hogy kb lesz*r?

Szerintetek gáz lenen ha elmondanám neki h tetszik és hogy találkozzunk?

Igaz élőbe nem tudom miről is beszélgethetnénk,nem vagyok jó beszélgetős partner sajnos...csak ha van téma..


2014. márc. 27. 19:34
 1/9 anonim válasza:
Figyelj hívd el a helyzeteden semmiképp sem ronthat adj esélyt magadnak!!
2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 liza6789 ***** válasza:
én forditva érzem ezt. ha ráirok 1 fiúra és ha nem kérdez vissza akkor nem tetszek neki. ez igy van mert ha bejönnél neki akkor ő is keresne meg irna neked hidd el. de azért 1 próbálkozást megér :)
2014. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont a dugó partnerével beszélgettek

És nem tudott 2 felé figyelni

Hívd el nyugodtan! Ne feledd:

Meg van a te párod is a világban, csak most pont mással kefél

2014. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azért nem kérdez vissza, mert nem tetszel neki. Mert írt már rám több lány is, és mindig én kérdeztem, ők meg csak tőmondatokban válaszoltak. Azt nagyon utálom. Mert érted ő ír rám, és nem kérdez semmit. De egyszer kibírtam így 2 órát.:DD De ez emberfüggő szerintem. Valakivel nagyon jól el lehet beszélgetni. Szóval nem biztos, hogy ez miatt nem tetszel neki. 20/f
2014. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ne feledd:Meg van a te párod is a világban, csak most pont mással kefél" Hát ez nagyon nagy és milyen igaz :-D


Ha nem kérdezz vissza akkor valószínűleg nem érdekled annyira őt mint ő téged! Gördülékenynek és kölcsönösnek kell lenni a beszélgetésnek..ettől független elhívhatod persze, de ne csodálkozz, ha nem azt a választ kapod amire számítasz.....

2014. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér. Bánnád később hogy meg se próbáltad...meg felmerül a "mi lett volna ha" kegyetlen kérdés magadban.
2014. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És szerintetek mondjuk ha tetszik 5csaj akikkel beszélgetek persze már facebook-on régóta,de még nem találkoztunk rendesen,mindegyik-et hívjam el találkozni,és mondjam el élőbe nekik?

Igazából nem akarok felesleges időt pazarolni ha kiderül hogy semmi értelme..

2014. márc. 27. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy van-e értelme, az nagyrészt úgyis csak élőben derül ki, már ha eljuttok odáig. (Sőt: sok beszélgetés és több találkozás lenne az ideális ahhoz, hogy nagyjából képet kapjatok egymásról.) Tudom, hogy manapság az emberek nem szeretnek időt szánni egymás megismerésére, de szerintem ha az emberek jobban megismernék egymást, kevesebb lenne a felszínes, rosszul működő kapcsolat is. Ráadásul élőben sok minden más, mint neten, másabb az összhatás, a külső, lehet, hogy valaki neten nagyszájú, a valóságban meg beszari stb. Szóval szerintem csak netes beszélgetések alapján nem igazán lehet kiszűrni, hogy érdemes-e időt fordítani másra, de vesztenivalód nem sok van, ha elhívod a csajt valahová, legfeljebb nemet mond.
2014. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze ígyvagyok énis,minél kevesebb netes beszélgetés,és minél előbb találkozni élőben..

Köszi az eddigi hasznos válaszokat.! :)

2014. márc. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!