Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 ev korkulonbseg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 ev korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 eves vagyok, a ferfi akk tetszik 25. Masfel eve szeretem, o ezt nem tudja, es nincs is koztunk semmi, baratok vagyunk. Viszont az occsenek tetszem, aki nekem egyaltalan nem jon be, igy attol felek, ha egyszer ugy is alakil hogy lenne koztunk valami, akkor az occsere valo tekintettel nem lesz. Szerintetek?
2018. márc. 31. 23:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Aki*, alakul*

Bocsi de telefonrol irtam :D

2018. márc. 31. 23:53
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Te meg 18 sem vagy es gyakorlatilag nem is éltél, de az ő korában mar apámnak 2 eves gyereke volt. 25 évesen mar a család a téma, te meg meg felnott sem vagy. (Nem lekezelően értendő!)
2018. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel azt akartam mondani, hogy érettség szempontjából máshol vagytok, ami lehet, később szakítást hozna.
2018. ápr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!