Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16ev korkulonbseg nagynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dori445 kérdése:

16ev korkulonbseg nagynak szamit manapsag?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nalam 16evvel idosebb hapit aki elegge bejon es nekem is o nem az a tipikus egyejszakas tipus lehet e beloletek szerintetek vmi? 19l/35
2017. márc. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Kinél mi,ez mindenkinel mas probaljatok meg mit veszíthetsz
2017. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem csak manapság számít nagynak, hanem alapból.......

Nyugodj meg, egy 30-on túlia pasinak egy ilyen tinilány csak egyéjszakásra kell... Illetve többéjszakás....Beadhatja neked hetekig,hónapokig,hogy ő veled boldog, de gondolj már bele, mit akarhat tőled egy ilyen férfi?

Meg nem is tudom, te mit képzelsz,hogy hozzád egy idősebb pasi joggal illik.

2017. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Nagynak.


29 éves férfi vagyok, még 19 évesekkel ismerkednék éppen, de általában nincs rá alkalom, ill. ő maguk nem mennek bele. Nálam igazából 10 év az elméleti max. korkülönbség.


A nagy korkülönbség több problémát is felvet, pl. azt, hogy jó 10 évvel korábban özvegyasszony leszel.

A gyerekeidnek feltehetően idős apjuk lesz, és korán félárvák lesznek. Ez rossz dolog, hidd el nekem!


Rossz dolog, 30 évesnek lenni úgy, hogy a többi 30-asnak általában még élnek a szülei, te pedig félárva vagy és "bármikor" elmehet a másik szülőd is a földi világból.

Rossz az is, hogy nagyszülők nélkül nevelhetitek a gyerekeiteket.

És rossz a hatalmas szülő-gyermek korkülönbség is.

A generációk nem értik meg egymást. Pl. egy az 50-es évek elején született szülő, nem érti azt a világot, amiben ma a 27-30 éves gyerekei élnek. És ez igaz volt 5-10-15 évvel is ugyanerre a családra.


Nem tudnak egymásnak tanácsokat adni, vagy ha adnak is azok jó része nem működő tanács. Pl. 2017-ben a rendszerváltást követő, 90-es évekbeli munkahelyi viszonyok teljesen irrelevánsak Magyarországon.

2017. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

16 év nagyon sok. Gondolj bele, te még pici baba voltál, amikor ő már csajozott, bulizott, lassan kijárta az iskolát... és mire te felnőtt nő leszel, lesz 1-2 pici gyereketek, addigra ő már rég nyugdíjas papa lesz. Kis túlzással az apád lehetne.

Ráadásul az ilyen "bejön, sztem cuki meg nem csak szekszre hajt tudom hogy tényleg tetszem neki biztos így van" kezdetű kapcsolatokból sose lesz semmi jó. Se a kapcsolatokról, se a 40 közeli pasikról nincs semmi fogalmad, nincs tapasztalatod, ugyan honnan tudnád, hogy ő mit akar tőled valójában? Mert azt mondta, meg szépen néz rád? Ugyan már...

Az meg a másik, hogy egy ennyi idős pasitól gusztustalan, ha ilyen fiatal lányokra hajt. Bár jogilag nem az, de az elméjében akkor is pedofil.

Térj észhez és keress egy korodbeli srácot, ne pazarold el a szép fiatal éveidet valami perverz pasira.

2017. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
#4, nem pedofil, hanem efebofil. A kettő nem ugyanaz! :)
2017. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!