Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem gaz a korkulon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gaz a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
15/l vagyok es egy 18 eves fiuval jottunk ossze. 4 honapja, mar felmerult a szex. Nyilvan szuz vagyok meg, en teljesen felkeszultnek erzem magam es nagyonis kivanom. Viszont mindig felmerul bennem h nem e gaz ez a korkulonbseg?
2017. okt. 29. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem.
2017. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
100%
GUMI
2017. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbséggel semmi baj. Szeretitek egymást, gondolom vigyázna rád, védekezzetek!
2017. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

szerintem 3 év ebben a korban sokat számít, és túl nagy különbség. főképp, ha szexről is szó van.


te tudod a legjobban, hogy felkészült vagy-e, és szerintem már csak a kérdés is mutatja, hogy érett, értelmes vagy, szóval nem akarlak kisgyerekként kezelni ezzel a válasszal, de egy egyetemista (korú) felnőtt máshogy viszonyul a világhoz, a világ máshogy viszonyul hozzá, stb. már csak a koránál fogva több nyomatéka van egy kapcsolatban, mert könnyen mondhatja, hogy ő emiatt "jobban tud" dolgokat, ami főleg problémás lehet, ha a téma az, hogy lefekszetek-e (vagy mikor, hogy, stb.). nem akarom semmivel látatlanban megvádolni a barátod, de az ilyesmi tudatalatt is megtörténhet.


ha észrevetted, akár kicsit is, hogy nyomást próbált rád gyakorolni, kicsit túl sokat hozza fel, stb. akkor szerintem mindenképpen gond van. ha nem, én akkor is óvatos lennék, de persze rajtad múlik a dolog.


ezt úgy mondom, hogy most 27 éves nő vagyok, és 15 körül én is voltam 18, 19 éves fiúkkal, ami akkor teljesen normálisnak tűnt, de visszanézve, kiráz a hideg, hogy hogy kihasználtak és mennyire egyenlőtlenek voltak a kapcsolatok. ez nem azt jelenti, hogy minden ilyen korú fiú valami ragadozó, csak azt, hogy mindenképpen beszéljetek róla még, és figyelj oda arra, hogy ha meg akar győzni, akkor azt hogyan teszi (bár ez 15 éves fiúkra is igaz lenne).

2017. okt. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyszi vedekezzetek, mert nem akarok meg egy idi**ta 14-16 eves lanyt olvasni gyk-n, mert nem telt gumira a zsebpenzbol es fel hogy most terhes.

En 16 voltam amugy, amikor osszejottem a 18 eves exemmel. Egyaltalan nincs baj a 3 evvel sem.

2017. okt. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha te 100%-ig biztos vagy benne, hogy akarod.Ne gondolkozz azon, hogy mások szerint, vagy a társadalom szerint gáz-e vagy sem.
2017. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vedekezes nyilvan alap es a legfontosabb. Es koszonom a valaszokat:)
2017. nov. 2. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!