Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, mi a különbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi a különbség a két nem felfogása között abban, hogy milyen egy bombanő?

Figyelt kérdés
Ugye a lányok minél soványabbak akarnak lenni, sok smink meg ilyenek. Na és a fiúk mit gondolnak erről? Itt most nem arra vagyok igazán kíváncsi, kinek mi az ideálja, hanem hogy mik azok, amikben a két nem teljesen eltérően vélekedik.
2018. márc. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

(Én lány vagyok, és hízni szeretnék, mert túl vékonynak találom magam. Legalább egy 50 kiló jó lenne.)

Szerintem ilyen nem nagyon van. Esetleg olyan apróságok, mint a műköröm - a lányok csináltatják, de nem minden fiúnak tetszik. Persze van, akinek igen. Meg biztos van, akinek hajfestéssel vannak gondjai, vagy a sminkkel. De olyan, hogy minden lány akarjon valamit, ami minden fiúnak nem tetszik, nem hiszem, hogy lenne.

2018. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legyünk egyre vékonyabbak nem egy jó ötlet. Meg kell találni az arany középutat a se nem túl sovány, se nem túl kövér között. Sok smink, ezt embere válogatja, akinek bejön, annak bejön, akinek nem, nem. Sok barátom rendesen elcsodálkozott mikor a barátnőjüket meglátták smink nélkül. Natúrban talán jobb lenne, de az ugye a valóság, a valóságot meg sokan nem szeretik. Véleményem annyi, hogy az én világomban ilyen, h bombanő nem létezik. Vannak a szépek, a csúnyák, meg akik nincsenek megelégedve magukkal. Ez utóbbi lefedi az előző kettőt.


Amúgy, ha már bombanő: https://www.youtube.com/watch?v=Nj89_-84t1M


Remélem a szöveg kevésbé lett off. Uff.

2018. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet azt mondani, hogy így néz ki egy lányok szerinti bombanő, és úgy egy fiúk szerinti, mivel mindenkinek más jelenti a szépet. Van, akinek ez tetszik, van akinek meg az. Mondjuk én utálom a bombanő kifejezést, a lányokat gyönyörűnek tudom esetleg nevezni, a bombanő olyan pejoratív kifejezésnek tűnik nekem, de lehet, hogy a lányok másképp gondolják, és éppen ezt várják el. Dunno.
2018. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet hogy pont nem válasz a kérdésedre. De pl én is lány vagyok és vékony, sokan azt mondják jó alakom van...de én tudom hogy nem. Szeretnék hízni én minimum 50 kg-ra, ahogy az első válaszoló írta. Persze alacsony is vagyok, de azért mégis..

A fiúk nevében pedig nem nagyon tudok mit írni, max annyit hogy vannak akik nem szeretik a műkörmöt, festett hajat stb. de vannak akiket ez nem érdekli.

Úgymond számomra bombanő nem létezik. Ugyanis mindenkinek más jön be. Más stílus, külső, belső. Egy bombanő szerintem nem attól lesz bombanő mert nagy a melle és a feneke hozzá pedig jó alakja is van. Ne vedd/vegyétek oktatásnak, csak én ezt így gondolom. :) további szép napot

2018. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!