Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beszéljek róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszéljek róla?

Figyelt kérdés

Egy fiuval ugymond laza kapcsolatba vagyunk 8 honapja, o sose mondta ki h szeret, de en egyszer leirtam neki mert nem birtam ki , de utana irtam h nem kell ra semmit irnia.

Viszont sokszor ugy vettem eszre hogy o is erez komolyabbat de nem mer megnyilni.

azt tudom hogy az elozo baratnoje csunyan atvagta ( meg mondta regebben ) meg azt is hogy ezentul ovatos lesz

de most elutazik hosszabb idore, es ha talalkozunk nem tudom hogy beszeljek nyiltam az erzeseimrol? hogy nem akarom hogy elmenjen? es hogy meg senkit nem szerettem igy? es hogy ha sose nyil meg senkinek azzal magat is boldogtalanna teszi? segitsetek!!!


2018. márc. 29. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom a laza kapcsolat annyiban merül ki, hogy megdug és otthagy. Többet ne is várj tőle. Amelyik lány ilyenekre kapható, azt kapcsolatra nem akarjuk.
2018. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!