Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy valakinek nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek nem való a szerelem/szerelmi élet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hello, jelen! 🙋‍♀️ Nekem azért nem való kapcsolat pl, mert nem vagyok képes lekötni magam (egyelőre) egy ember mellett sok időre, valahogy ahogy “megvan” a srác, mar nem erdekel, es ha nem akarok megbántani senkit, ugy a legjobb, ha egyedul maradok, amíg nem tudom orvosolni a helyzetet.
2018. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs, mindenki megérdemli és mindenkinek szüksége van egy olyan emberre aki más mint a többi, nem egy barát/haver, hanem aki előtt teljesen más, aki előtt az igazi tiszta énjét mutathatja, akire bármikor és bármiben számítthat.


Szerintem olyan, aki ez a ri** tipus az jobban tenné ha nem lenne kapcsolatban és nem is próbálkozna, ha úgyse akar valakivel lenni. Előbb nőljön be a feje lágya, ne 15 farok után gondolkodjon el. Pasiban is van ilyen. Nah nekik nem való kapcsolat amíg nem érnek be tisztességes szintre.

2018. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:

Én azt vettem magamon, észre, hogy ha kedvelek egy lányt és lenne valami akkor miután megvan a csaj, elkezd nem érdekelni, valamint elég lenni heti 2 3 szor találkozni vele ha nem ugyan azt csinálja mint én, aminek kicsi az esélye szerintem.


Na meg a személyiségem, munkán kívül nagyon nagyon lusta vagyok, van egy flegma stílusom de persze személy függő kire hogy vetítem, szarkazmus minden mennyiségben.


Nem igazán találtam, olyat aki így elfogadna, ezért csak alkalmim volt mindig , + ha nem ugyan az a hobbink úgymond esélytelen mert kevesebbet érdeklődöm utána miután megvan, így nem megyek bele kapcsolatba.

2018. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs csak az a baj hogy szökőévente egyszer bukkan fel egy olyan ember akivel passzolnál az is foglalt..
2018. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök jól megvagyok egyedül. Ép elég nekem a magam baja, nem hiányzik a másé. Úgyhogy a válaszom: igen.
2018. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*épp, elcsesztem, bocsi
2018. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!