Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Igaz, csak 12 vagyok, de ettől most próbáljatok kicsit eltekinteni...


Mostanában elég sokszor úgy érzem, hogy hiányzik valaki az életemből... Egy fiú. Lehet, hogy a hormonok, de annyira hiányzik az, hogy valaki iránt nagyon nagyon érdeklődjek, hogy legyen valaki aki ilyen fontos nekem. Talán a barátaim miatt van ez, mert ott is szinte mindenkinek tetszik valaki...


2018. márc. 20. 23:14
 1/3 anonim válasza:
100%
17 éves vagyok és 12 évesen nem igazán jutott ilyesmi az eszembe. Szerintem csak szimplán szeretethiányod van, vagy csak ebben a korban "menő" az, ha valakinek van barátja/barátnője és te sem akarsz kimaradni a trendből, nem akarsz kilógni. 12 évesen szerintem ne aggódj ezen, hiába írtad azt, hogy tekintsünk el a korodtól. Bőven ráérsz, semmivel sem vagy elkésve és ne próbálj pasit szerezni csak azért, mert most az lett az új őrület, hogy mindenkinek van valakije (akivel egyébként 2 hét után szétmennek). Ilyen idős korban egyébként sem fog kialakulni komoly kapcsolat, max. ha extrém módon korán érő típus vagy. De erre nagyon kicsi a valószínűség.
2018. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az iq-d alacsony, ezert sokkal jobban az erzelmeid vannak hatassal a tetteidre , ez a tipikus emberi oszton amit erzel , vagyis szaporodni akarsz!Ez ilyen termeszeti torveny, ha ugysem leszel hasznara nagy nertekben a tarsadalom fejlodesere, akk minnel elobb szulsz gyereket aki talan igen , ha nem akkor ez igy megy tovabb!azert meg van par eved hogy felkeszulj az anyasagra!A ferjed ugyis megfog csalni vagy alkoholista lesz!Ha elfogadod a tanacsonat es nem akarsz ilyen eketet akk tanulj rendesen legyen szakmad es 20 eves korodig ne sexelj!
2018. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 Az EQ és az IQ nem zárja ki egymást. A többi állításodra meg inkább nem is mondok semmit. Valahol nagyon nagy vakvágányra tévedtél az életben...


Az #1-es válaszoló mindent elmondott. Nekem majdnem 18 évesen se volt még kapcsolatom, pedig hasonlóan érzek mint te. Ne aggódj, ez természetes. Csak ne görcsölj rá, a szerelem úgyis jön magától. :)

2018. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!